دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54402
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
 •   

  ۳عنصر که مسئولین را از حیات طیبه دور می‌سازد/وزارت علوم و وزارت آموزش وپرورش در همه دولت‌ها مغفول بودند

  وضعیت وزارت علوم و آموزش و پرورش در نشستی با دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور حمیدرضا حاجی بابائی، نماینده مجلس شورای اسلامی، بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا حاجی بابائی با اشاره به این که کار مسئولین کشور باید منتهی به عمل صالح شود، گفت: سه عنصر قدرت، ثروت و مسائل فرهنگی […]


  وضعیت وزارت علوم و آموزش و پرورش در نشستی با دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور حمیدرضا حاجی بابائی، نماینده مجلس شورای اسلامی، بررسی شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا حاجی بابائی با اشاره به این که کار مسئولین کشور باید منتهی به عمل صالح شود، گفت: سه عنصر قدرت، ثروت و مسائل فرهنگی مسئولین را مورد هجمه قرار می‌دهد تا از حیات طیبه دور افتند.
  وی تاکید کرد: این که مسئولین تمام تلاش خود را می‌کنند تا در موضع قدرت باقی بمانند، این که یک روز بدون دارایی وارد انقلاب شدند و اکنون دارایی بسیاری برای خود جمع کردند و نوع اطلاعاتی که در جامعه با آن نیاز فرهنگی خود را تامین می‌کنند، نشان از دوری مسئولین از حیات طیبه است.
  حاجی بابائی با تاکید بر این که وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش دو وزارتخانه مهم در دولت است، اذعان داشت: وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش زیرساخت و زیربنای کشور است ولیکن در تمام دوره‌ها مغفول بوده‌اند؛ علت این که چرا این دو وزارتخانه همواره دچار مشکل هستند ناشی از این است که دولت مسائل مربوط به این دو وزارتخانه را در اولویت قرار نمی‌دهد.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت علوم موتور محرک مسائل سیاسی کشور است و دانشجویان چشم بیدار جامعه هستند؛ عدم مدیریت قوی و فشارهای وارده از سوی تفکرات سیاسی و نوع کنش‌های برخی دانشگاهیان زمینه‌ساز وضعیت نامطلوب دانشگاه‌ها است.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank