دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55235
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
 •   

  اهانت ترامپ به سپاه چهره آمریکا را سیاه‌تر کرده است/خلیج عربی حاصل شیرین زبانی‌های ترامپ برای شرکای یهودی عربی

  کارشناس مسائل سیاسی، در واکنش به سخنان رئیس جمهور امریکا گفت: ایالات متحده آمریکا کشوری است که حدود ۲۴۰ سال از تاریخ استقلالش می گذرد و ۹۳ درصد یعنی ۲۲۲ سال آن را در جنگ و تجاوز به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده است. علی اکبر اسفندیار، کارشناس مسائل سیاسی، در گفتگو با […]


  کارشناس مسائل سیاسی، در واکنش به سخنان رئیس جمهور امریکا گفت: ایالات متحده آمریکا کشوری است که حدود ۲۴۰ سال از تاریخ استقلالش می گذرد و ۹۳ درصد یعنی ۲۲۲ سال آن را در جنگ و تجاوز به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده است.


  علی اکبر اسفندیار، کارشناس مسائل سیاسی، در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در واکنش به سخنان رئیس جمهور امریکا گفت: آمریکا درماندگی و ناتوانی خود و متحدانش را به رخ جهانیان کشید، امروز دنیای مستکبر می داند که عربده کشی سیاسی ترامپ هیچ اثری در روحیه بلند و جهادی مردم ایران ندارد.

  وی در خصوص تحریم سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: امروز قدرت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جایگاه خط مقدم مبارزه با تروریست ها و دفاع از حقوق مظلومان برای همه جهانیان آشکار و اثبات شده است و مردم فهیم و انقلابی به خوبی می دانند که سپاه پاسداران حافظ دستاوردهای انقلاب و اسلام در داخل و حتی در فضای بین المللی است.

  تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی در خصوص اظهار نظر ترامپ درباره خلیج فارس گفت: گفتن خلیج عربی، شیرین زبانی رئیس جمهور آمریکا برای شرکای یهودی عربی بود.

  وی تصریح کرد: برجام قبل از سخنان رئیس جمهور آمریکا یک توافق برد برد تلقی می شد اما در صحبت های ترامپ، آمریکا در این توافق برجام شکست خورده است.

  اسفندیار درباره عکس العمل ملت ایران در مقابل اهانت های رئیس جمهور امریکا عنوان کرد: عکس العمل به موقع در برابر هرگونه بی عدالتی، نشان از ایمان قوی و استوار مردم دارد و هر کسی با ایمان وارد شود برنده است.

  وی در ادامه افزود: امروز مردم، مسئولان و همه جریان های سیاسی یک‌صدا پایه های وحدت و همدلی ملی و دینی را محکم‌تر می کنند تا کشور به پیشرفت و اعتلای همه جانبه دست یابد.

  این استاد دانشگاه با اشاره به پیشینه جنایت بار استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بیان کرد: اصلی ترین عامل بی ثباتی در منطقه و جهان و بزرگترین ناقض حقوق بشر، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند؛ امروز کسانی مدعی هستند که کارنامه آنها سیاه تر از همیشه هست.

  وی در پایان اذعان داشت: ایالات متحده آمریکا کشوری است که حدود ۲۴۰ سال از تاریخ استقلالش می گذرد و ۹۳ درصد یعنی ۲۲۲ سال آن را در جنگ و تجاوز به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها