دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54998
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
 •   

  برگزاری جلسه انتخابات انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه

  با همت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه جلسه انتخابات انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان فیروزکوه در جهت هم اندیشی خبرنگاران این شهرستان برگزار شد. این جلسه با حضور مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان، سرپرست اداره […]


  با همت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه جلسه انتخابات انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان فیروزکوه در جهت هم اندیشی خبرنگاران این شهرستان برگزار شد.

  این جلسه با حضور مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران این شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان تشکیل شد؛ دستور جلسه هم اندیشی خبرنگاران و بیان مشکلات خود و انتخاب هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران این شهرستان بعد از گذشت چند سال بود؛ هدف از احیای مجدد انجمن خبرنگاران این شهرستان پیگیری مطالبات خبرنگاران است.

  در میان صحبت‌های اعضای حاضر در جلسه چند نکته حائز اهمیت بود از جمله اینکه نفس شکل گیری انجمن برای خبرنگاران شهرستان کار بسیار مهم و مثبتی ارزیابی شد که باید ارج نهاده شود و همچنین جدای از اینکه چه افرادی در مجموعه مدیریتی این انجمن مشغول می‌شوند، تمام افراد بر این عقیده بودند که انجمن باید فعالیت‌های حمایتی برای قشر خبرنگار و اعضای خود را بیش از هر چیز دیگری مدنظر قرار دهد.

  قابل ذکر است در این انتخابات سیما وران، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، بعنوان رئیس انجمن، شهرام کریمی نیا، خبرنگار روزنامه بازتاب، بعنوان نائب رئیس، معصومه اصطلامی، خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز، بعنوان بازرس و داود اسفندیار، خبرنگار خبرگزاری پانا و محمد طاهایی، خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، بعنوان اعضای انجمن انتخاب شدند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :