دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
 •   

  برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه

  جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و روسای ادارات مختلف برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان و روسای ادارات مختلف این شهرستان برگزار شد. در ابتدای جلسه نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه به تغییر استاندار تهران اشاره […]


  جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و روسای ادارات مختلف برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه با حضور نورالله طاهری، فرماندار شهرستان و روسای ادارات مختلف این شهرستان برگزار شد.

  در ابتدای جلسه نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه به تغییر استاندار تهران اشاره داشت و گفت: با تغییر استانداری قطعاً اهداف تغییر نخواهد کرد و ممکن است راه و روش رسیدن به اهداف تعیین شده تغییر کند؛ استاندار جدید نیز همانند استانداران قبلی به دنبال کار و تلاش و پیشرفت هستند.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ باید برای همه دستگاه ها مشخص شود، درصد پیشرفت باید روشن گردد، هر دستگاهی باید پروژه های خود و درصد پیشرفت آن را برای رسیدن به سند چشم انداز تعیین کند؛ قطعا بر اساس خط کشی هایی که استانداری اعلام می کند ارزیابی خواهیم شد و باید برای رسیدن به سند چشم انداز گام های محکمی برداشت.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به ارزیابی شهرستان در کمیته برنامه ریزی تاکید کرد: برخی ادارات در مسئله تخصیص دقت لازم را ندارند، باید توجه داشت به دلیل کوتاه بودن فصل کاری در شهرستان فیروزکوه باید پیگیری های لازم را در جهت تخصیص اعتبارات انجام دهند تا اولویت استانداری به شهرستان فیروزکوه باشد.

  طبق گفته حسنیان مجموع اعتبارات ثبت شده در سیستم استانداری ۱۶ میلیارد و خرده ای است؛ وی در سخنان خود به پیگیری پروژه های پیشنهادی به استانداری تاکید داشت و گفت: اگر تلاشی در این راستا نشود ممکن است اعتبارات به شهرستان دیگری تخصیص داده شود؛ اکنون زمان پیگیری برای تخصیص اعتبارات است و اگر این صورت نگیرد و پیشنهادی ثبت نشود در نتیجه تخصیصی صورت نخواهد گرفت.

  وی در ادامه تصریح کرد: بحث اقتصاد مقاومتی به جد در این طرح های پیشنهادی مقایسه می شود که باید حتما به همراه مستندات باشد؛ مستندات قابل مشاهده باید ضمیمه پیشنهادات شود چرا که مقایسه در راستای بحث اقتصاد مقاومتی صورت می گیرد.

  در پایان جلسه روسای برخی از ادارات به ارائه گزارش وضعیت تخصیص اعتبارات و ارائه پروژه های پیشنهادی خود به استان پرداختند؛ هم چنین ثبت مستندات لازم در راستای بررسی اقتصاد مقاومتی پروژه ها توضیح و ارزیابی شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :