دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55108
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
 •   

  برگزاری مراسم هفته ملی کودک با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان

  مراسم هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه مراسمی با شعار «هر کودک نشانه خداست» به مناسبت هفته ملی کودک برگزار کرد. این مراسم با حضور قاسم میرزائی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان، […]


  مراسم هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه مراسمی با شعار «هر کودک نشانه خداست» به مناسبت هفته ملی کودک برگزار کرد.

  این مراسم با حضور قاسم میرزائی نیکو، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان، کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه برگزار شد.

  حنیفه کیانی، مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه، در مصاحبه ای با پایگاه خبری دیمه نیوز، اذعان داشت: در این مراسم اعضای فعال کانون، بچه های بهزیستی و کمیته امداد که مخاطب خاص ما هستند را در کانون جمع کردیم تا هفته ملی کودک را تبریک بگوئیم و هم چنین اهدای جوایز به اعضای فعال را در برنامه داریم؛ در این مراسم برنامه هایی چون شعرخوانی عاشورایی، قصه گویی عاشورایی و برگزاری نمایشگاه آثار اعضای کانون پرورش فکری کودک و نوجوان را برنامه ریزی کردیم.

  وی در خصوص هدف برگزاری این برنامه گفت: هدف تقویت روحیه و استعداد اعضای کانون و برگزاری مراسمی به جهت هفته ملی کودک است؛ انتظار این است که هم خانواده ها و هم بچه ها این را در نظر داشته باشند ما اهمیت خاصی برای حوزه کودک و نوجوان قائل هستیم؛ برنامه هایی که در اینجا انجام می شود در حوزه کودکان و در راستای اهداف کانون پرورش فکری کشور است.

  قاسم میرزائی نیکو در این مراسم با تاکید بر هزینه در حوزه کودک و نوجوان جلوگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی است، خاطرنشان کرد: هر چه در حوزه کودک و نوجوان هزینه شود جلوی بی فکری ها گرفته خواهد شد، هر چه در این حوزه هزینه شود ۱۰۰ برابر در جای دیگر نتیجه خواهد داد.

  وی اشاره داشت: می توان فرهنگ را آنچنان که باید در ذهن بچه ها از ابتدا نهادینه کرد؛ فرهنگ تنها این نیست برای بچه ها روضه و مداحی خوانده شود؛ فرهنگ این است که بچه ها بتوانند کتاب بخوانند؛ سرانه مطالعه در کشور حتی از پاکستان هم کمتر است.

  همکاری در احیای ساختمان قدیمی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به منظور برگزاری کلاس های مختلف آموزشی و تربیتی از نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان درخواست شد و وی قول مساعدت در این زمینه را داد.

  قابل ذکر است این مراسم شامل قصه گویی عاشورایی، شعر خوانی، مسابقه، نمایش عروسکی و اهدای جوایز بود؛ هم چنین در این مراسم آثار اعضای کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به نمایش گذاشته شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها