دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54664
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
 •   

  بهره برداری از ساختمان خدماتی و بهداشتی آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع)

  سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه از بهره برداری ساختمان خدماتی و بهداشتی آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) این شهرستان با گذشت ۶ سال خبر داد. حجت الاسلام والمسلمین اسفندیار، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از بهره برداری ساختمان جدید خدماتی […]


  سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه از بهره برداری ساختمان خدماتی و بهداشتی آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) این شهرستان با گذشت ۶ سال خبر داد.


  حجت الاسلام والمسلمین اسفندیار، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از بهره برداری ساختمان جدید خدماتی و بهداشتی آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) خبر داد و گفت: عرصه ساختمان سرویس بهداشتی جدید آستان مقدس طی تفاهم نامه ای بین شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه  در سال ۱۳۹۰ به امام زاده اسماعیل علیه السلام جهت ساخت بناء با کاربری خدماتی بهداشتی واگذار شد؛ اداره اوقاف نیز طی چهار سال آن را ساخت.

  وی در ادامه در توضیح طولانی شدن زمان ساخت و بهره برداری از این ساختمان اذعان داشت: به دلیل پاره ای از مسائل و مشکلات فی مابین اداره اوقاف و شهرداری و هم چنین طولانی شدن روند حل و فصل اختلافات، نهایتا در تاریخ پنج شنبه ۹۶/۷/۶ این بناء در سه طبقه سپتیک، موتورخانه، سرویس بهداشتی خواهران و برادران در ۱۸ چشمه و سه مهمان سرا به بهره برداری رسانده است.

  سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه با تاکید بر این که سرویس بهداشتی جدید آستان مقدس بزرگترین و مجهزترین ساختمان خدمات بهداشتی شهر فیروزکوه است، خاطر نشان کرد: برای بهره برداری از این ساختمان از منابع عمرانی این بقعه متبرکه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان استفاده شده است؛ این ساختمان توسط اداره اوقاف و واحد توسعه و عمران اداره کل و هم چنین همراهی صندوق راسخون سازمان اوقاف ساخته شده و در اختیار عموم مردم، مسافران و مجاوران قرار گرفته است.

  وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که مردم خوب شهرستان فیروزکوه بدین وسیله در جریان شفافیت عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه و نحوه هزینه کرد منابع آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) قرار بگیرند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :