دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55306
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
 •   

  تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان فیروزکوه

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه از بازپس گیری بیش از ۸۰ هزار مترمربع از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد. در پی تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستای طهنه رضا فرازی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، گفت: ساختمان مسکونی با مساحت […]


  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه از بازپس گیری بیش از ۸۰ هزار مترمربع از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.


  در پی تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستای طهنه رضا فرازی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، گفت: ساختمان مسکونی با مساحت ۸۰ مترمربع بدون مجوز و با هدف تغییر کاربری زمین کشاورزی در روستای طهنه این شهرستان  ساخته شده بود.

  مدیر جهاد کشاورزی با اشاره به دستور مقام قضایی در خصوص اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی افزود:  این بنا به قیمت ۲ میلیارد ریال بود که با حکم دادگستری شهرستان فیروزکوه اقدام به تخریب ۱۰۰ درصدی بنا شد.

  وی در خصوص اتفاقات مشابه در شهرستان تاکید کرد: بیش از ۸۰ هزار مترمربع از اراضی ملی در این شهرستان که به تصرف درآمده بود در یک ماه اخیر باز پس گرفته شد.

  فرازی در پایان به افرادی که قصد خرید املاک کشاورزی و ساخت بنای غیر مجاز دارند هشدار داد و تاکید کرد: افراد حتما قبل از هر اقدامی در جهت خرید زمین کشاورزی و تغییر کاربری آن از جهاد کشاورزی این شهرستان استعلام بگیرند.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها