دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54890
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
 •   

  حل مشکل نبود چشم پزشک در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه

  با پیگیری های انجام شده توسط مسئولین بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت مشکل نبود چشم پزشک در این بیمارستان بعد از گذشت ۷ ماه حل شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با پیگیری‌های مجموعه مدیریت بیمارستان امام خمینی (ره) و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان فیروزکوه […]


  با پیگیری های انجام شده توسط مسئولین بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت مشکل نبود چشم پزشک در این بیمارستان بعد از گذشت ۷ ماه حل شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با پیگیری‌های مجموعه مدیریت بیمارستان امام خمینی (ره) و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان فیروزکوه مشکل نبود چشم پزشک در این شهرستان حل شد.

  بعد از گذشت ۷ ماه از عدم حضور چشم‌ پزشک در سطح شهرستان فیروزکوه این مشکل با پیگیری‌های مسئولین مربوطه حل شد؛ با توجه به این که حضور چشم پزشک در سطح شهرستان مورد تقاضای عموم مردم بود و هم مسئولین و هم مردم پیگیر این کمبود بودند از مهر ماه سال جاری ۳ پزشک متخصص چشم در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان حضور دارند.

  قابل ذکر است یکی از متخصص چشم فوق تخصص پیوند قرنیه است که طبق برنامه بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان به مدت ۴ روز در درمانگاه چشم این بیمارستان حضور دارند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :