دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 54952
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
 •   

  هفته ملی کودک با شعار «هر کودکی نشانه خداست»/تشریح برنامه های هفته ملی کودک در شهرستان فیروزکوه

  مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه گفت: امسال هفته ملی کودک با شعار «هر کودکی نشانه خداست» از ۱۶ مهر تا ۲۱ مهر آغاز می شود. حنیفه کیانی، مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص برنامه های این کانون […]


  مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه گفت: امسال هفته ملی کودک با شعار «هر کودکی نشانه خداست» از ۱۶ مهر تا ۲۱ مهر آغاز می شود.


  حنیفه کیانی، مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص برنامه های این کانون در هفته کودک گفت: در پی هفته ملی کودک جلسه ای با معاون سیاسی -انتظامی فرمانداری هماهنگ شده است؛ این جلسه به منظور پیش بینی برنامه های هفته ملی کودک است؛ موضوع این جلسه پیش بینی برنامه های هفته کودک است که از طرف کانون پرورش فکری کودک و نوجوان ارائه داده شد و اقدامات لازم در این زمینه بررسی خواهد شد.

  وی در توضیح برنامه های پیش بینی شده هفته ملی کودک اذعان داشت: امسال هفته ملی کودک با شعار «هر کودکی نشانه خداست» از ۱۶ مهر تا ۲۱ مهر آغاز می شود؛ کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان در این هفته نمایشگاهی از آثار اعضای این کانون در محل کانون پرورش فکری برگزار کرده است که در بخش کودکان ۶-۴ سال و گروه سنی بچه های اول، دوم و سوم ابتدائی، چهارم، پنجم و ششم و هم چنین بچه های نوجوان استغ به عبارتی می توان گفت کودکان ۶-۴ سال و ۱۶-۷ است.

  کیانی در ادامه تصریح کرد: در این نمایشگاه آثار بچه ها عرضه می شود؛ علاوه بر این اجرای برنامه در این هفته پیش بینی شده که ۱۷ و ۱۸ مهر ماه است؛ این برنامه شامل دیدار از بچه های بهزیستی در دستور کار است؛ اجرای برنامه در شبکه با عنوان کارگاه سفال، نقاشی، داستان نویسی برای بچه های بهزیستی را داریم؛ مراسم ویژه و اهدای جوایز با تم عاشورایی طراحی شده که قصه گویی بچه ها از زبان حضرت زینب (س) و حضرت سکینه (س) از دو کتاب مرا نبوس بابا و اسیر کوچک در سالن کانون پرورش فکری در تاریخ ۲۰ مهر است.

  وی تاکید کرد: برای این برنامه ها اعضای کانون دعوت هستند؛ هم اهدای جوایز و هم برنامه عاشورایی در دستور کار است؛ یکسری نمایشگاه و برنامه هایی در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان تهران نیز برنامه ریزی شده که حضور بچه های شهرستان را در آنجا داریم.

  مسئول کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان فیروزکوه در پایان خاطر نشان کرد: کانون پرورش فکری تا کنون در شهرستان مشکلی نداشته و تنها در حوزه اجرای برنامه و تهیه جوایز است که قدری با مشکل مواجه بودیم و با همکاری های مسئولین و فرمانداری این مشکل قدری برطرف شده است؛ با توجه به برنامه هایی که ما پیش بینی می کنیم همکاری مسئولین خوب بوده است.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها