دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56138
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
 •   

  آمار چادرهای توزیع‌شده در کرمانشاه

  رئیس سازمان امداد و نجات به جزئیات ادامه امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه پرداخت. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، درباره اقلام امدادی توزیع‌شده در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون در زمینه چادر امدادی به‌تعداد ۷۵ هزار و ۹۲۶ چادر، ۲۳۷ هزار تخته پتو، ۵۸۲ هزار قوطی کنسروجات، ۳۵ تن برنج و ۶۷۰ […]


  رئیس سازمان امداد و نجات به جزئیات ادامه امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه پرداخت.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، درباره اقلام امدادی توزیع‌شده در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون در زمینه چادر امدادی به‌تعداد ۷۵ هزار و ۹۲۶ چادر، ۲۳۷ هزار تخته پتو، ۵۸۲ هزار قوطی کنسروجات، ۳۵ تن برنج و ۶۷۰ هزار بطری آب توزیع شده است.

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر همچنین به توزیع ۱۶ هزار و ۱۶۹ شعله والور، ۵۴ هزار تخته موکت، ۳۱ هزار و ۴۰۵ ست ظروف، ۹۷ هزار کیلوگرم پوشش نایلون نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۵۸ هزار گالن آب، ۲۵ هزار کیلوگرم خرما و ۱۳۹ هزار قرص نان نیز بین زلزله‌زدگان توزیع شده است.

  سلیمی به عملکرد مرکز امدادهوایی در زمین‌لرزه کرمانشاه نیز گریزی زد و گفت:  تا مورخ ۲۷ آبان؛ ۱۰ بالگرد به‌مدت ۶ روز بالغ بر ۲۲۹ ساعت پرواز داشتند که ۱۹۵ مصدوم را به مراکر درمانی انتقال دادند، همچنین ۵۴۰ نیروی امدادی را نیز جابه‌جا کرده و در نهایت ۱۲۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم بار را نیز حمل کردند.

  منبع: تسنیم


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها