دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55780
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
 •   

  اولین پارک درون مدرسه ای شهرستان فیروزکوه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال

  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: اولین پارک درون مدرسه ای به بهره برداری رسید هر چند اکنون قابلیت استفاده از آن وجود ندارد چرا که استانداردهای لازم و مدنظر را ندارد. محمد رضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص بهره […]


  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: اولین پارک درون مدرسه ای به بهره برداری رسید هر چند اکنون قابلیت استفاده از آن وجود ندارد چرا که استانداردهای لازم و مدنظر را ندارد.


  محمد رضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص بهره برداری از پارک درون مدرسه ای آموزشگاه امیرکبیر این شهرستان، گفت: این پارک در آموزشگاه امیرکبیر با هدف افزایش نشاط و شادابی مدارس با کمک خیرین و شهرداری شهرستان فیروزکوه طراحی و اجرا شد.

  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در خصوص ارزش ریالی این پروژه تصریح کرد: فاز نخست این پارک با هزینه ۲۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

  وی افزود: اولین پارک درون مدرسه ای به بهره برداری رسید هر چند اکنون قابلیت استفاده از آن وجود ندارد چرا که استانداردهای لازم و مدنظر را ندارد؛ به محض نصب پارکت های کف و اتمام فاز دوم؛ دانش آموزان می توانند از این امکانات استفاده کنند.

  محمد رضا بنار با ابراز امیدواری به همت خیرین و والدین دانش آموزان اذعان داشت: به دلیل سرد شدن هوا، مسقف کردن این پارک در دستور کار قرار دارد البته باید خیرین و اولیاء دانش آموزان همکاری لازم را داشته باشند؛ با همت خیرین و والدین، تجهیز دیگر مدارس شهرستان به پارک درون مدرسه ای در سال آینده انجام خواهد شد.

  در پایان این برنامه از خیرین و انجمن اولیاء دانش آموزان این مدرسه تقدیر و تشکر شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها