دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56116
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
 •   

  «حباب غول پیکر» در مدارس شهرستان فیروزکوه

  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه از برگزاری جشنواره دانش آموزی حباب غول پیکر در مدارس شهرستان فیروزکوه خبر داد. حسین ایلکا، مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص جشنواره حباب غول پیکر که با همت و هماهنگی پژوهش سرای شهدای هسته ای، […]


  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه از برگزاری جشنواره دانش آموزی حباب غول پیکر در مدارس شهرستان فیروزکوه خبر داد.


  حسین ایلکا، مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص جشنواره حباب غول پیکر که با همت و هماهنگی پژوهش سرای شهدای هسته ای، اداره آموزش و پرورش شهرستان و کادر مدرسه دخترانه فاطمه زهرا (س) در این مدرسه برگزار شد، گفت: در راستای علم اندوزی و پژوهش دانش آموزان شهرستان فیروزکوه اولین دوره مسابقات حباب های غول پیکر را در مدارس این شهرستان برگزار می کنیم.

  وی در خصوص هدف این جشنواره گفت: هدف این جشنواره علم آموزی، پژوهش و تحقیق دانش آموزان است. هم چنین این مسابقات جنبه سرگرمی برای دانش آموزان دارد؛ به عبارتی هدف علم آموزی و پژوهش در کنار بحث تفریح و سرگرمی دانش آموزان است.

  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای خاطر نشان کرد: امیدواریم دانش آموزان ما بتوانند تلاش بیشتری داشته باشند، تفکر بیشتری داشته باشند و در راه پژوهش و علم آموزش قدم های بلند و مثبتی و موثری بردارند.

  وی در خصوص نحوه این مسابقات گفت: ما ۲۸ گروه در مسابقات حباب غول پیکر داریم؛ ۲۸ گروه تیمی هستند که یکی اهداف ما تقویت و جا انداختن کار تیمی در بین دانش آموزان است تا فعالیت تیمی در دانش آموزان نهادینه شود؛ داوران این مسابقات هم از همکاران ما آقای شجاع و سرکار خانم ها دمیار و پاکروان هستند و به صورت نمادین در مدرسه دخترانه فاطمه زهرا (س) برگزار می شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :