دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56074
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
 •   

  خدمات‌رسانی به ۷ هزار و ۶۱۳ مصدوم در زلزله اخیر/ نیاز ۵۰ میلیارد تومانی برای بازسازی بیمارستان سرپل ذهاب

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خدمات‌رسانی به ۷ هزار و ۶۱۳ مصدوم در زلزله اخیر استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حسن قاضی‌زاده‌هاشمی عصر امروز در جلسه ستاد بحران استانداری کرمانشاه از بستری شدن یک هزار مصدوم در این استان خبر داد. وی از انتقال ۲۸۰ نفر مصدوم به […]


  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خدمات‌رسانی به ۷ هزار و ۶۱۳ مصدوم در زلزله اخیر استان کرمانشاه خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حسن قاضی‌زاده‌هاشمی عصر امروز در جلسه ستاد بحران استانداری کرمانشاه از بستری شدن یک هزار مصدوم در این استان خبر داد.

  وی از انتقال ۲۸۰ نفر مصدوم به استان‌های دیگر خبر داد و اظهار کرد: ۲۶۹ نفر قبل یا ابتدای ورود به بیمارستان جان باختند و خدمت‌رسانی به ۷ هزار و ۶۱۳ مصدوم صورت گرفت.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برپایی بیمارستان صحرایی در مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود: این امر با همکاری ارتش و سپاه انجام شده است.

  وی با بیان اینکه بیمارستان سر پل ذهاب برای بازسازی به ۵۰ میلیارد تومان بودجه احتیاج دارد، گفت: در انتقال بیماران هوانیروز بسیار کمک حال بوده است.

  به گفته قاضی‌زاده‌هاشمی، روستاها بیشترین آسیب را در این زلزله متحمل شده‌اند.

  وی بر توزیع عادلانه خدمات و محموله‌ها تأکید کرد و ادامه داد: لیست نیازها و کمبودها به رئیس سازمان برنامه و بودجه ارائه خواهد شد.

  منبع:فارس
  انتهای پیام/ی


  لینک کوتاه :  برچسب ها :