دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56105
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
 •   

  فوتبالیست نوجوان فیروزکوهی به تیم شهروند ساری راه یافت

  نوجوان فوتبالیست فیروزکوهی از نحوه راه یابی خود به تیم فوتبال شهروند ساری گفت. علیرضا ایلکا، فوتبالیست، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص شروع فوتبال گفت: من متولد سال ۷۷ هستم؛ فوتبال را از نونهالان میعاد فیروزکوه شروع کردم؛ سال های سال تحت مربی گری امیر شهرآشوب، سعید جعفری کار […]


  نوجوان فوتبالیست فیروزکوهی از نحوه راه یابی خود به تیم فوتبال شهروند ساری گفت.


  علیرضا ایلکا، فوتبالیست، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص شروع فوتبال گفت: من متولد سال ۷۷ هستم؛ فوتبال را از نونهالان میعاد فیروزکوه شروع کردم؛ سال های سال تحت مربی گری امیر شهرآشوب، سعید جعفری کار کردم و با کمک این مربیان توانستم به تیم نوجوانان و بزرگ سالان راه پیدا کنم.

  وی خاطر نشان کرد: در ماه اخیر توانستم در تیم شهروند ساری با گذراندن تست های انجام شده در تیم جوانان و امید که در لیگ برتر حضور دارند، نظر مربیان را جلب کنم و به این تیم راه یابم.

  این فوتبالیست نوجوان در خصوص تیم شهروند ساری اذعان داشت: این تیم در سطح نوجوانان ایران است و تحت مربی گری آقای رئیسیان و طالبی است؛ این تیم توانسته نتایج خوبی را با تلاش مربی های خود کسب کند و با وجود کمک های انجام شده توانستم به این تیم راه پیدا کنم و امیدوارم بتوانم در این مسیر به موفقیت برسم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :