دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56206
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
 •   

  چاپ آثار منتخب علاقه مندان محفل ادبی در نشریه های محلی

  نشست ادبی با همت و هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نشست ادبی با همت و هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، […]


  نشست ادبی با همت و هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نشست ادبی با همت و هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، با حضور مسئول انجمن ادبی و جمعی از اعضا این انجمن در سالن اجتماعات اداره ی ارشاد برگزار شد.

  طی این نشست ضمن قرائت آثار ادبی حضار، محمدرضا بنار رئیس آموزش و پرورش شهرستان با تأکید بر اهمیت ادبیات بیان داشت: آنچه انسان را در گفتار و شنیدار متبّحر می سازد ادبیات فارسی است.

  وی ادامه داد: از چنین جلسات و نشست ها در شهرستان فیروزکوه استقبال و از آن ها حمایت می کنیم؛ امید است این کار هر چه بهتر و زیبا تر انجام شود و ما حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم جای شاعر بزرگ، امیری فیروزکوهی را پر کنیم، این انتظار ماست و دور از عقل و منطق هم نیست.

  همچنین افزود: دانش آموزان خوب و ارزشمند ما باید وارد این عرصه شوند و در آینده شعرا و سخنرانان خوبی داشته باشیم، در هر قسمتی که منطقه فیروزکوه را تقویت و تشویق کنیم، یقینآ سودش برای خودمان و آیندگان است.

  در ادامه فرزان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فیروزکوه، اذعان داشت: ما همه باید همکاری کنیم تا بتوانیم در دست هم کار انجام دهیم،هدف ما این است که برنامه های فرهنگی هنری، هنرمند محور باشد و لازمه ی جامعه را در این مسئله میدانیم.

  در پایان این نشست، درویش مسئول انجمن ادبی شهرستان از چاپ آثار منتخب علاقه مندان در نشریه های محلی خبر داد و اعلام کرد: جلسات انجمن ادبی در روزهای شنبه از ساعت ۱۶_۱۸:۳۰ در مجتمع آفرینش برگزار می شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها