دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55883
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
 •   

  کارگاه های مهارت زندگی گامی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی

  معاونت آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: کارگاه های مهارت های زندگی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید به صورت مستمر در شهرستان برگزار شود. محمد درویش متولی، معاونت آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، در گفت وگویی با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری کارگاه مهارت های زندگی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور […]


  معاونت آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: کارگاه های مهارت های زندگی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید به صورت مستمر در شهرستان برگزار شود.


  محمد درویش متولی، معاونت آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، در گفت وگویی با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری کارگاه مهارت های زندگی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور خبر داد و با اشاره به هفته پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: با همکاری آموزش و پرورش و اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه از آقای دکتر میرعماد دعوت کردیم تا در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ویژگی های دوره نوجوانی صحبت کنند.

  وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که خیلی از خانواده ها در جلسات انجمن اولیا و مربیان از ما خواسته بودند که برای دانش آموزان کلاس ها و کارگاه هایی متناسب با سن و سال آنها برگزار شود؛ در نتیجه ما در این راستا از روان شناسان این حوزه دعوت کردیم تا چنین کارگاه هایی ترتیب داده شود.

  معاون آموزش و پرورش در خصوص استمرار این کارگاه ها اذعان داشت: ما امیدوار هستیم با استقبال خانواده ها از این جلسات، این گونه کارگاه ها بیشتر برگزار شود تا در جهت رفع آسیب های اجتماعی که امروز گریبان گیر جامعه است گام برداریم.

  وی هم چنین تاکید کرد: مرکز مشاوره ای در سطح شهرستان دایر شده است که با همکاری اداره بهزیستی شهرستان در زمینه مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی، مشکلات نوجوانان و جوانان و غیره کمک های شایانی به خانواده ها خواهد کرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها