دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56111
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
 •   

  کمک به مردم زلزله زده غرب کشور در اولویت مسئولین باشد/بسیج فرزند طیب و طاهر انقلاب اسلامی است

  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه گفت: طبق گفته رهبری اگر حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود، تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،حجت الاسلام والمسلمین نجفی، امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه، در خطبه های نماز جمعه […]


  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه گفت: طبق گفته رهبری اگر حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود، تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،حجت الاسلام والمسلمین نجفی، امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه، در خطبه های نماز جمعه ضمن تسلیت ایام سالگرد شهادت حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر(ص) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، گفت: برای پیگیری سیره پیغمبر (ص) یکی از راه ها روایت هایی است که از این بزرگواران به یادگار مانده است؛ باید این روایت ها را در زندگی خود جاری کنیم.

  وی افزود: مردم حجاز در زمان پیامبر (ص) در فقر فرهنگی کامل بسر می بردند؛ پیامبر (ص) زمانی آمد که جهل شبه جزیره عربستان را گرفته بود؛ طبق روایتی از پیامبر(ص) علامت های جاهل این است که در قلب او محبت و دوستی خدا وجود ندارد، خدا را مراقب و ناظر بر خود نمی بیند، حیا ندارد، یاد و ذکر خدا را در زندگی خود ندارد، خیانت در امانت می کند، اسرار مردم را فاش می کند، نعمت های خداوند را در راه حرام هزینه می کند.

  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه اذعان داشت: برخی از مدیران و مسئولین را می بینید که وقتی وارد اتاق او می شوید به شما نظر و اعتنایی نمی کند، طبق گفته پیامبر این فرد جاهل است؛ کسی که خدا به او مقام و منزلت داده به جای خدمتگذاری مردم، به خود مغرور می شود و به مردم نظر تحقیر دارد.

  وی در خطبه دوم این نماز پرفیض خاطرنشان کرد: مهم ترین حادثه ای که افکار ایران اسلامی را این روزها به خود جلب کرده است زلزله غرب کشور است؛ رهبری در پیام خود همه مسئولین را موظف به رفع حاجات زلزله زدگان دانستند؛ هر کسی به اندازه وسع و توان خود کمک کند.

  حجت الاسلام والمسلمین نجفی با اشاره به تبلیغات سوء رسانه های معاند تاکید کرد: تبلیغات رسانه های معاند در راستای منحرف کردن افکار عمومی است؛ دشمن همانند سگ دیوانه است که به او سنگ بزنید پارس می کند و چه به او سنگ نزنید پارس می کند، ما باید بیدار باشیم.

  وی به توطئه عربی-غربی با محوریت عربستان سعودی اشاره کرد و گفت: سرمایه های بسیاری برای گسترش و توسعه داعش و تکفیری ها هزینه شد و این توطئه با همت بزرگمردان ایران اسلامی نقش بر آب شد؛ ایمان داشته باشید تا زمانی که ارتباط ما با خدا وصل باشد هیچ قدرتی نمی تواند ما را شکست دهد؛ قدرت در دست خدا است.

  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه با اشاره به هفته بسیج تصریح کرد: این نیروی اسلامی در تمام جبهه ها فعالیت دارند و از مرزهای اسلامی دفاع می کنند؛ بسیج فرزند طیب و طاهر انقلاب اسلامی است؛ طبق گفته رهبری اگر حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود، تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها