دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56003
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
 •   

  یکی از مهم ترین شاخصه ها در شهرستان همدلی و وفاق است

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: اگر خدامحور باشیم و گفتار و کردار خود را رنگ و لعاب خدایی دهیم خداوند راه رفع مشکلات را باز خواهد کرد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه، با مغتنم شمردن سفر استاندار تهران گفت: ان شاالله در […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: اگر خدامحور باشیم و گفتار و کردار خود را رنگ و لعاب خدایی دهیم خداوند راه رفع مشکلات را باز خواهد کرد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه، با مغتنم شمردن سفر استاندار تهران گفت: ان شاالله در این دریا همواره خدامحور باشیم؛ اگر خدامحور باشیم و گفتار و کردار خود را رنگ و لعاب خدایی دهیم خداوند راه رفع مشکلات را باز خواهد کرد؛ ایران اسلامی امروز طلایه دار امنیت، آرامش در جهان است.

  وی تاکید داشت: به عنوان مدیران ادارات باید در همایش در صحنه بودن انقلاب، همواره صحنه را گرم کنیم؛ اگر خدامحور باشیم صحنه را گرم خواهیم کرد و نهایت تلاش را در این عرصه خواهیم داشت؛ استاندار جدید تهران اهل نماز و با اخلاق است؛ ایشان در حوزه کار بسیار جدی عمل می کند؛ ایشان نیرویی جهادی از یادگاران انقلاب و نظام است.

  نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه خاطر نشان کرد: یکی از مهم ترین شاخصه ها در شهرستان همدلی و وفاق است؛ با وجود بهانه گیران در عرصه خدمت رسانی فرماندار ما از صحنه خدمت به مردم شانه خالی نکردند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها