دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 55885
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
 •   

  برگزاری کارگاه مهارت زندگی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور

  کارگاه مهارت زندگی به همت معاونت آموزش و پرورش و اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،میرعماد، روانشناس، در کارگاه مهارت زندگی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور، در خصوص آسیب های اجتماعی گفت: خیلی کم پیش می آید دستگاه ها و سازمان ها پای کار […]


  کارگاه مهارت زندگی به همت معاونت آموزش و پرورش و اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،میرعماد، روانشناس، در کارگاه مهارت زندگی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور، در خصوص آسیب های اجتماعی گفت: خیلی کم پیش می آید دستگاه ها و سازمان ها پای کار بیایند؛ این امر برای من خوشحال کننده بود که آموزش و پرورش فیروزکوه به این امر مهم ارزش داد و چنین کارگاهی را ترتیب داده است.

  وی در ادامه بحث خود در خصوص کارگاه مهارت زندگی گفت: من جزو اساتیدی هستم که در دانشگاه می گویم تقلب آزاد است به شرطی که من نبینم؛ یک جمله ای وجود دارد که به دانشجویان بیان می کنم اگر تقلب باعث یادگیری شما شود من مشکلی ندارم؛ نفس آموختن یادگیری است؛ قرار نیست ما از شما انتقام بگیریم.

  این روانشناس در خصوص مهارت زندگی از دانش آموزان خواست تا درک خود را از این مفهوم بیان کنند و سپس خود اذعان داشت: همه انسان ها  نیاز به محبت و توجه دارند و اینها نیازها است؛ بحث مهارت با نیاز در زندگی متفاوت است؛ مثلاً مهارت گوش دادن فعال یعنی طوری گوش دهید که طرف مقابل از این مسئله لذت ببرد؛ مهارتی است که تماس چشمی برقرار شود و حالت چهره شما متناسب با حالت چهره طرف مقابل باشد.

  این روانشناس به مهارت های مختلف زندگی اشاره کرد و گفت: استفاده از پیوند کلامی یک مهارت محسوب می شود؛ همدلی با طرف مقابل یک مهارت است که کمک می کند فرد مقابل بیشتر از حضور و وجود شما لذت ببرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها