دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58033
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
 •   

  افتتاحیه گرامیداشت هفته قرآن و عترت و نماز در شهرستان فیروزکوه

  افتتاحیه گرامیداشت هفته قرآن و عترت و نماز در شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم افتتاحیه گرامیداشت هفته قرآن و عترت و نماز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری، محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای شهر و جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان منطقه […]


  افتتاحیه گرامیداشت هفته قرآن و عترت و نماز در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم افتتاحیه گرامیداشت هفته قرآن و عترت و نماز با حضور کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری، محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای شهر و جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان منطقه برگزار شد.

  در این مراسم محمد رضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، به عظمت و بزرگی قرآن کریم اشاره کرد و تاکید داشت قرآن قانون اساسی، منشور حکومتی و اصول شهروندی ما است.

  کریمی، معاون سیاسی-انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، با اشاره به این که قرآن کتاب زندگی است، اذعان داشت: این که می گوییم قران کتاب هدایت است یعنی آنچه نمی دانیم در قران می توان یافت؛ خواندن قرآن یک بحث است و عمل کردن به آن بحث دیگری است؛ رستگاری انسان در توکل به خدا و کتاب آسمانی قرآن است.

  وی در ادامه تاکید داشت: قسم های ما به قرآن زندگی نشان از راستی و درستی این کتاب دارد؛ نشان از اعتقاد ما بر راستی و درستی قرآن است؛ خود را در جوانی و نوجوانی بر راه قرآن قرار دهید و آینده موفق خود را با تکیه بر آموزه های قرآنی تضمین کنید.

  در انتهای مراسم از فعالین عرصه قرآنی و دانش آموزانی که در مسابقات قرآنی اعم از قرائت و حفظ دارای مقام های استان یو کشوری بودند، تقدیر و تجلیل شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها