دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 57416
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
 •   

  برخی دستگاه‌ها در زلزله کم‌کاری کردند/ قولها را حسابرسی می‌کنیم

  رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه برخی دستگاه ها در زلزله کم‌کاری کردند، گفت: قول های داده شده را مورد حسابرسی قرار خواهیم داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عادل آذر چهارشنبه در جلسه ستاد بحران سرپل ذهاب، گفت: دیوان محاسبات در بحث بررسی کنترل کیفیت سازه های دولتی بصورت مستقل و دقیق […]


  رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه برخی دستگاه ها در زلزله کم‌کاری کردند، گفت: قول های داده شده را مورد حسابرسی قرار خواهیم داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عادل آذر چهارشنبه در جلسه ستاد بحران سرپل ذهاب، گفت: دیوان محاسبات در بحث بررسی کنترل کیفیت سازه های دولتی بصورت مستقل و دقیق ورود کرده است.

  وی افزود:علاوه بر شناسایی و مجازات مقصرینی که استانداردها را رعایت نکردند کسانی که در رعایت استانداردها دقیق بوده اند هم شناسایی و تشویق می شوند.

  این مسئول تصریح کرد: تا کنون دو گزارش خیلی خوب در این رابطه از سوی دیوان محاسبات تهیه شده است که به زودی اعلام خواهد شد.

  وی گفت: یکی دیگر از اهداف سفر امروز به مناطق زلزله زده، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در بحران زلزله است.

  رئیس دیوان محاسبات کشور تاکید کرد: کارنامه دستگاه ها در این بحران ها را ممیزی خواهیم کرد. اما حضور و عملکرد برخی از دستگاه ها را ضعیف می بینم. بعضی دستگاه ها اینجا جامعه هدف دارند حتی به اینها سری نزده اند!

  وی افزود: برخی از دستگاه ها اینجا آمده اند و مصوباتی داشته اند. به صورت جدی در کنار شما هستیم و اجرای این مصوبات را حسابرسی خواهیم کرد.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها