دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 57424
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
 •   

  بمباران عربستان علیه یمن تشدید می شود/ با کشته شدن عبدالله صالح امید عربستان و امارات به یاس تبدیل شد

  یک کارشناس بین الملل گفت: با سقوط علی عبدالله صالح و کنترل انصارالله بر بخش هایی از یمن، امیدی که سعودی ها و امارات در به نتیجه رساندن توطئه علیه مردم یمن داشتند، دیگر به یاس مبدل شده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سعداله زارعی کارشناس بین الملل در گفتگو با خبرنگار بین […]


  یک کارشناس بین الملل گفت: با سقوط علی عبدالله صالح و کنترل انصارالله بر بخش هایی از یمن، امیدی که سعودی ها و امارات در به نتیجه رساندن توطئه علیه مردم یمن داشتند، دیگر به یاس مبدل شده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سعداله زارعی کارشناس بین الملل در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص کشته شدن علی عبدالله صالح و نقش آن بر آینده یمن اظهار داشت: این اتفاق اگرچه مهم بود اما تاثیر آنچنانی بر روند تحولات یمن و آینده یمن نخواهد داشت؛ طی روزهای آینده شاهد افزایش فشار بر انصارالله یمن از سوی عربستان خواهیم بود.

  وی با اشاره به بمباران های اخیر عربستان گفت: مسلماً بعد از این اتفاق، بمباران های عربستان روی یمن تشدید می شود اما این موضوع هم نهایتا دو سه روز اتفاق می افتد و عربستان به خاطر پاسخ های یمن ناگزیر از عقب نشینی است.

  این کارشناس بین الملل گفت: با سقوط علی عبدالله صالح و کنترل انصارالله بر بخش هایی از یمن، امیدی که سعودی ها و امارات در به نتیجه رساندن توطئه علیه مردم یمن داشتند، دیگر به یاس مبدل شده است.

  زارعی با اشاره به انتشار عکس ها و خبرهایی مربوط به پسر علی عبدالله صالح گفت: این فرد در حال حاضر در عربستان بوده ومی تواند به همه جای دنیا سفر کند اما اجازه ورود به یمن و صنعا را ندارد؛ این اظهارات در حد حرف بوده و تاثیری در آینده یمن ندارد.

  خاطر نشان می شود روز دوشنبه بعد از اظهارات و تلاش اخیر علی عبدالله صالح برای نزدیکی به عربستان و ایجاد جنگ داخلی، خودروی وی در حالی که در حال فرار از یمن بود منفجر و وی کشته شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها