دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58031
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
 •   

  ترویج روحیه پژوهش و تقویت روحیه پرسشگری هدف گرامیداشت هفته پژوهش است

  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای گفت: کمیته پژوهش منطقه با همکاری پژوهش سرای شهدای هسته ای با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و بزرگداشت آن، افزایش انگیزه پژوهش و تفکر و تقویت روحیه پرسشگری در بین همکاران و دانش آموزان منطقه فعالیت های متعددی را پیش بینی و اجرا خواهد کرد. حسین علی ایلکا، مدیر […]


  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای گفت: کمیته پژوهش منطقه با همکاری پژوهش سرای شهدای هسته ای با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و بزرگداشت آن، افزایش انگیزه پژوهش و تفکر و تقویت روحیه پرسشگری در بین همکاران و دانش آموزان منطقه فعالیت های متعددی را پیش بینی و اجرا خواهد کرد.


  حسین علی ایلکا، مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص هفته پژوهش اذعان داشت: گرامیداشت هفته پژوهش از تاریخ ۲۱ تا ۲۷ آذر ماه در کلیه مدارس منطقه با شعار “پژوهش و مهارت آموزی در آموزش و پرورش” برگزار  می گردد.

  وی در خصوص برنامه های طرح ریزی شده گفت: فعالیت هایی هم چون برگزاری مسابقات علمی و پژوهشی، برگزاری سخنرانی و نشست های علمی، برگزاری نمایشگاه های آثار همکاران و دانش آموزان، برگزاری همایش پژوهشگران برتر منطقه و غیره در دستو رکار پژوهش سرا و کمیته پژوهش منطقه است.

  مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای در خصوص هدف از برگزاری نشست ها و برنامه های علمی خاطر نشان کرد: کمیته پژوهش منطقه با همکاری پژوهش سرای شهدای هسته ای با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و بزرگداشت آن، افزایش انگیزه پژوهش و تفکر و تقویت روحیه پرسشگری در بین همکاران و دانش آموزان منطقه فعالیت های متعددی را پیش بینی و اجرا خواهد کرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها