دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 57394
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
 •   

  مجلس به جای پذیرش گفتمان دانشجویی سیاسی کاری می کند/ اقتصاد مقاومتی رمز خودکفایی ایران در برابر بدعهدی اروپا و آمریکاست

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اروپا با بدعهدی در برابر ایران نشان داد که همواره تحت تاثیر آمریکا بوده و جرات ندارد اقدامی برخلاف آنچه آمریکا دستور می دهد انجام دهد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درحاشیه بزرگداشت روز دانشجو که ۱۳ آذر ماه در پردیس کشاورزی و […]


  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اروپا با بدعهدی در برابر ایران نشان داد که همواره تحت تاثیر آمریکا بوده و جرات ندارد اقدامی برخلاف آنچه آمریکا دستور می دهد انجام دهد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درحاشیه بزرگداشت روز دانشجو که ۱۳ آذر ماه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار شد زمینه انجام بحث های سیاسی – علمی دانشجویان را ارائه راه حل های مقبول علمی دانست و گفت: پس از ایستادگی باید پیشنهاد به دولت ارائه و در مجلس مطرح شود اما مجلسی ها در حال حاضر به جای انجام امور منطقی سیاسی کاری می کنند چون پشتوانه ای ندارند.

  سید مصطفی میر سلیم با اشاره به اینکه بارها به مجلس اعلام کرده ایم که برای ارائه راهکارهای اصولی از انجمن های علمی دعوت شود افزود: فرض کنید من یا دانشجویان یک انتقاد و حرف منطقی داریم چه کسی باید برای اجرا کردن گوش فرا دهد؟

  وی در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور در دولت خود گفتگوی آزادانه مانند زمان خاتمی و احمدی نژاد نداشته اند اظهار داشت: رئیس جمهور ادعا می کنند می خواهد اجازه دهند انتقاد صورت گیرد و گفتگو انجام شود و اگر گفتگویی نیز باشد هم آن را رو نمی کنند.

  میرسلیم درباره بدعهدی اروپا به ویژه فرانسه در روزهای اخیر به دنبال عدم تعهد آمریکا به توافق هسته ای تصریح کرد: اروپا همواره تحت تاثیر آمریکا بوده و جرات ندارد اقدامی برخلاف آنچه آمریکا دستور می دهد انجام دهد.

  وی گفت: در تمام قراردادهایی که با ما می نویسند ذیل آن عنوان می کنند که اگر تحریم شد این موارد منتفی خواهد بود لذا متاسفانه اروپایی ها مستقل نیستند.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خاتمه در پاسخ به این سوال که موضع ایران در برابر بد عهدی های اروپا و آمریکا چگونه باید باشد اظهار داشت: ما باید به فکر خودمان باشیم و راهی که تعریف کرده ایم اقتصاد مقاومتی است لذا باید با خودکفایی به قدرت برسانیم و با تحقق این مهم اروپا و آمریکا نمی توانند در برابر ما قد علم کند.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

   انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها