دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 57083
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
 •   

  هیچ توطئه ای گیراتر از اختلاف و شکاف بین شیعه و سنی نیست/دشمن به دنبال حفظ امنیت اسرائیل از اختلاف بین شیعه و سنی بهره می برد

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: دشمن همواره در حال توطئه است تا در سایه این توطئه خود و اسرائیل را در امنیت حفظ کنند و از شکاف بین شیعه و سنی استفاده می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در خطبه های این نماز باشکوه گفت: مجاهده فقط […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: دشمن همواره در حال توطئه است تا در سایه این توطئه خود و اسرائیل را در امنیت حفظ کنند و از شکاف بین شیعه و سنی استفاده می‌کنند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در خطبه های این نماز باشکوه گفت: مجاهده فقط در جبهه های زمینی نیست، جهاد اکبر مبارزه با هوس درون است؛ فرد در این مبارزه امام و پیامبر نمی‌شود ولی مقام نبوت را به او می‌دهند.

  وی تاکید کرد: بدون راهنما و امام نمی‌توان این مسیر تاریک را طی کرد؛ بدون استاد و تعلیم و زانو زدن نمی توان حرکت کرد؛ افرادی هستند که از شیطان بدتر هستند و شما را می‌خرند؛ سفارش بسیاری این است که برای خرابات رفتن باید پیری داشت، به همین دلیل خداوند ۱۲۴هزار پیامبر را برای بشر فرستاد.

  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در ادامه بر رهبری و نیابت مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری باید ملاک رفتار و حرکت ما در عصر حاضر باشد چرا که نائب بر حق امام زمان هستند.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه در خطبه‌های دوم این نماز پرفیض با تاکید بر هفته وحدت اذعان داشت: دو دعوت در قرآن وجود دارد که اگر در مسیر صراط مستقیم قرار گرفتید، رستگار هستید و اگر راه شیطان را رفتید، از مسیر خدا منحرف هستید.

  وی در ادامه افزود: شیطان تفکر بسیجی و راه خدا را از بنده خواهد گرفت؛ این وعده شیطان است؛ شیطان آدمی را به فساد و فحشا دعوت می‌کند؛ خداوند می‌فرماید بد کردید ببخشید، پیامبر ما پیامبر رحمت است؛ برای این که راه را گم نکنیم پیامبر و امامان همراه ما شدند؛ همه نور واحدی هستند، خود را به اینها بسپارید و اگر صبور باشید بهترین‌ها در انتظار شما است.

  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با تاکید بر این که وعده شیطان و استکبار محقق نخواهد شد تصریح کرد: امروز در جهان این امر را به وضوح شاهد هستیم؛ قائله داعش به پایان رسیده است؛ وعده خدا در قرآن در این باره تحقق یافته است؛ دشمن همواره در حال توطئه است تا در سایه این توطئه خود و اسرائیل را در امنیت حفظ کنند و از شکاف بین شیعه و سنی استفاده می‌کنند.

  وی بیان کرد:‌ خدا و کتاب و پیامبر شیعه و سنی یکی است چرا باید در زمین دشمن بازی کنیم و بر صورت یکدیگر چنگ بیاندازیم؟ قدم اول دشمن اختلاف بین شیعه و سنی است و هیچ توطئه ای گیراتر از این امر نیست.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها