دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 57029
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
 •   

  وهابیت عامل اصلی جنایات عراق و سوریه است

  معاون بین‎الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: عرب های مرتجعِ منطقه و وهابیت مرتکب جنایاتی در کشورهای اسلامی عراق و سوریه شدند که تمامی آنها در تناقض با مبانی حقوق بشری بود. به گزارشپایگاه خبری دیمه نیوز:حمیدرضا ترقی معاون بین‎الملل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: همانطور که مردم و ملت ما شاهد بودند، داعش با پشتیبانی […]


  معاون بین‎الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: عرب های مرتجعِ منطقه و وهابیت مرتکب جنایاتی در کشورهای اسلامی عراق و سوریه شدند که تمامی آنها در تناقض با مبانی حقوق بشری بود.


  به گزارشپایگاه خبری دیمه نیوز:حمیدرضا ترقی معاون بین‎الملل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: همانطور که مردم و ملت ما شاهد بودند، داعش با پشتیبانی آمریکا، عرب های مرتجعِ منطقه و وهابیت مرتکب جنایاتی در کشورهای اسلامی عراق و  سوریه شدند که تمامی آنها در تناقض با مبانی حقوق بشری بود.
  وی افزود: در وسعت این جنایات همین بس که در این ناامنی ها زنان و کودکانی قربانی می شدند که کوچکترین نقشی در این معادلات منطقه ای نداشتند.
  معاون بین‌الملل حزب موتلفه با تاکید بر نقش والای مدافعان حرم در بازگرداندن حقوق اساسی زندگی به مردم عراق و سوریه عنوان کرد: پس از هفت سال در حالی سناریو داعش در هم پیچیده شد که مدافعان حرم با دلاوری هر چه تمام پا به میدان نبرد گذاشته و به حمایت از حقوق مسلم بشریت و احقاق آن از ناقضان و زیرپاگذاشتگان این حقوق برخاستند.
  ترقی با اشاره به سرنوشت داعش پس از این شکست سنگین گفت: با توجه به اینکه مقری ندارد و در کوه و بیابان ها گریخته اند کماکان انتظار برخی حملات پراکنده و کور از آنها در نقاطی از جهان که دارای ضعف امنیتی است مانند شمال آفریقا و افغانستان می رود.
  وی تاکید کرد: از جنازه داعش چیزی نمانده و فکر می کنم نیز از این رسوایی سیاسی خود در منطقه درمانده است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها