دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 56566
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
 •   

  پایان ماموریت اولین گروه جهادی شهرستان فیروزکوه در مناطق زلزله زده کرمانشاه

  پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، ناحیه فیروزکوه اقدام به کمک رسانی و اعزام نیروهای جهادی به این مناطق به منظور خدمت رسانی به مردم زلزله زده کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، ناحیه فیروزکوه اقدام به کمک رسانی و اعزام نیروهای جهادی به این […]


  پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، ناحیه فیروزکوه اقدام به کمک رسانی و اعزام نیروهای جهادی به این مناطق به منظور خدمت رسانی به مردم زلزله زده کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، ناحیه فیروزکوه اقدام به کمک رسانی و اعزام نیروهای جهادی به این مناطق به منظور خدمت رسانی به مردم زلزله زده کرد؛ پس از گذشت حدود ۲ هفته از وقوع زلزله ماموریت گروه اول جهادی ناحیه فیروزکوه در مناطق زلزله زده به پایان رسید.

  پخش غذای گرم بین روستای قلمه ذهاب و کمک به آوار برداری در این مناطق بخشی از اقدامات پاسداران و بسیجیان اعزامی از ناحیه فیروزکوه بود؛ هم چنین کشیدن برق به تمام منازل و چادرهای اسکان مردم زلزله زده، پخش تمامی کمک های مردمی بین زلزله زدگان، برگزاری کلاس های آموزشی برای کودکان، پخش بخاری و هیتر برقی بین مردم روستا توسط بسیجیان و پاسداران ناحیه فیروزکوه انجام شد.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :