دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59759
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
 •   

  اعتیاد بانوان طبیعی‌ترین آثار دیدگاه لیبرال است / هدف دشمنان نابودی ارزش زن ایرانی است

  کارشناس امور خانواده و زنان گفت: زنان و دختران ایرانی دارای شان، منزلت و هویت بسیار خوبی هستند که متاسفانه آسیب‌های جدی برای تخریب کردن این ارزش‌ها وجود دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،فروغ نیلچی‌زاده اظهار داشت: آسیب‌ها و تخریب هویت زنان و دختران به عنوان ناهنجاری‌های زنان است که متاسفانه امروزه با آن مواجه هستیم. وی […]


  کارشناس امور خانواده و زنان گفت: زنان و دختران ایرانی دارای شان، منزلت و هویت بسیار خوبی هستند که متاسفانه آسیب‌های جدی برای تخریب کردن این ارزش‌ها وجود دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،فروغ نیلچی‌زاده اظهار داشت: آسیب‌ها و تخریب هویت زنان و دختران به عنوان ناهنجاری‌های زنان است که متاسفانه امروزه با آن مواجه هستیم.

  وی گفت: از دست رفتن هویت دخترانه یکی از مهترین مشکلات است، شاید هویت دخترانه در نوع پوشش، آرایش، اخلاق و رفتار با یک حلقه مفقوده مواجه است که در سال‌های پایانی دوره دبیرستان و سال‌های مقطع کارشناسی در دانشگاه‌ها به وضوح مشاهده می‌شود.

  کارشناس امور خانواده و زنان با اشاره به آثار فرهنگی غلط عنوان کرد: تغییر و تزلزل در رفتارهای دختران آثار فرهنگی غلط زیادی را در بر خواهد داشت؛ عدم رفتارهای مناسب دخترانه باعث لغزندگی‌های رفتاری، فکری و آسیب به روح و روان می‌شود.

  وی با نقد به دیدگاه لیبرال افزود: نگاه لیبرالیسم (آزادی‌های بی‌اساس، بی‌بندو‌بار و افسار گسیخته) در تسخیر انسان، هویت زنان و دختران است که قطعا آسیب‌های جبران ناپذیری دارد، اعتیاد بانوان یکی از طبیعی‌ترین آثار این تفکر و فرهنگ غلط است.

  نیلچی‌زاده با اشاره به تفکر اومانیستی بیان داشت: نگاه اومانیستی به معنای انسان خدا انگاری است، یعنی انسان بی‌صاحب و بدون مخلوق می‌باشد و سرپرست الهی که امر و نهی داشته باشد برای او وجود ندارد، بر اساس این دیدگاه انسان فردی بیچاره است که در برهوت زندگی فقط خودش برای خویش تصمیم گیرنده خواهد بود.

  وی یادآور شد: این دیدگاه زمانی که در هویت زنان و دخترانه وارد می‌شود پاتولوژی آن شدیدتر خواهد شد، در مقابل این تفکر فرهنگ دینی و اسلامی قرار دارد که هویت بانوان در یک امنیت عاطفی و خانوادگی به بالندگی‌های خود می‌رسد.

  کارشناس امور خانواده و زنان از بین بردن ارزش زن ایرانی را از مهمترین اهداف دشمنان دانست و تصریح کرد: دشمن طراحی و برنامه‌ریزی‌های فراوانی برای از بین بردن ارزش زن دارد که در این راستا با توجه به نگاه اومانیستی زن را به موجودی تبدیل می‌کند که فقط باید خودش بدون ارتباط خانوادگی و ارتباط زوجیتی باشد.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank