دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58471
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ دی, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
 •   

  برگزاری انتخابات هیات رئیسه پنجمین دوره شورای هیات مذهبی درشهرستان فیروزکوه

  رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه از برگزاری انتخابات هیات رئیسه پنجمین دوره شورای هیات مذهبی در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه خبر داد. حجت الاسلام اسماعیل شجاع، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری انتخابات هیات رئیسه پنجمین دوره شورای هیات مذهبی در محل […]


  رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه از برگزاری انتخابات هیات رئیسه پنجمین دوره شورای هیات مذهبی در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه خبر داد.


  حجت الاسلام اسماعیل شجاع، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، از برگزاری انتخابات هیات رئیسه پنجمین دوره شورای هیات مذهبی در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه خبر داد و گفت:اعضاء هیئت رئیسه  متشکل از ۷ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل است که در انتخابات سراسری ۵ آبان سال جاری با شرکت ۷۳ هیئت مذهبی برای مدت ۴ سال به عنوان اعضاء شورای دوره پنجم انتخاب شدند.

  وی در خصوص اعضای این شورا  اظهار کرد: در این انتخابات آقای خلیل اهنزی به عنوان رییس و منوچهر نیک پناه، نایب رییس و همچنین دکتر مهدی سالاریه به عنوان دبیر شورا انتخاب شده و آقایان کاظم اسفندیار، حسین تاج الدین و سهراب اسفندیار و همچنین سرکار خانم خدام به عنوان عضو عادی شورا فعالیت می کنند.

  رییس اداره تبلیغات اسلامی در خصوص نقش شورای هیئات مذهبی اذعان داشت: شورای هیئات مذهبی نقش مهمی در ساماندهی و نظارت بر هیئات مذهبی دارند و می توانند با تکیه بر وظایف ذاتی خود، بسترهای لازم را برای گسترش فرهنگ و معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فراهم کنند.

  حجت الاسلام والمسلمین شجاع همچنین با تاکید بر اهمیت نقش شوراها به عمده فعالیت های هیئات مذهبی اشاره کرد و گفت: صدور مجوز برای هیئات مذهبی، شناسایی ظرفیت های لازم برای ایجاد و تشکیل هیئات مذهبی جدید، رسیدگی به تخلفات و شکایات در زمینه تخلفات، انحرافات و خرافات و همچنین جلوگیری از فعالیت هیئات فاقد مجوز از عمده فعالیت های هیئات مذهبی است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها