دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58429
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
 •   

  توطئه های دشمن از ابتدای انقلاب علیه ایران اسلامی بوده است/توطئه دشمن با ولایت مداری مردم نقش برآب خواهد شد

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: دشمن تمام توجه خود را برای توطئه ریزی و اجرای طرح و برنامه علیه ایران متمرکز کردند؛ توطئه های پیدای و پنهان بسیاری برای فلج کردن ایران دارند؛ این امر برای امروز و دیروز نیست. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی امیر ارجمندی، امام […]


  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: دشمن تمام توجه خود را برای توطئه ریزی و اجرای طرح و برنامه علیه ایران متمرکز کردند؛ توطئه های پیدای و پنهان بسیاری برای فلج کردن ایران دارند؛ این امر برای امروز و دیروز نیست.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی امیر ارجمندی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر تقوا و اهمیت آن گفت: اولین کسانی که وارد بهشت می شوند کسانی هستند که همواره سپاس و حمد خدا را بر لب دارند؛ پیامبر اکرم (ص) از کسانی بودند که چه در سلامت و چه در بیماری، چه در نیازمندی و چه در بی نیازی حمد خدای را بر لب داشتند.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از حقه های دشمن توطئه معرفی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیست است؛ این یکی دیگر از توطئه ها است که قدس شریف را به عنوان پایتخت کشور جعلی اسرائیل اعلام کردند که قبله اول مسلمانان جهان است؛ این توطئه در کنار توطئه داعش مطرح شد؛ توطئه استعفای نخست وزیر لبنان در کنار دیگر توطئه ها مطرح شد؛ توطئه جداسازی اقلیم کردستان دیگر توطئه است.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به برخی توطئه های دشمن اذعان داشت: این توطئه ها از جمله توطئه های دشمن است که ما به آنها پی بردیم و آشکارا اقدام شد والا شبانه روز اندیشکده ها و استراتژیست های استکبار جهانی در حال توطئه پردازی هستند.

  وی تاکید داشت: دشمن تمام توجه خود را برای توطئه ریزی و اجرای طرح و برنامه علیه ایران متمرکز کردند؛ توطئه های پیدای و پنهان بسیاری برای فلج کردن ایران دارند؛ این امر برای امروز و دیروز نیست؛ این کاری است که از ۳۸ سال پیش آغاز کردند؛ اگر تمام دنیا هم جمع شوند چون ولایت و رهبری داریم خدشه ای بر ما وارد نخواهد شد و تمام توطئه ها به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها