دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58589
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ دی, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
 •   

  مردم: سرپل ذهاب و زلزله زده ها را دریابید/ احزاب اصلاح طلب: تکلیف پستها و منصب ها چه شد؟

  در شرایطی که مدیران دولتی و غیر دولتی در کرمانشاه درگیر و دار بحران زلزله هستند بیانیه ها و فشارهای احزاب اصلاح طلب با محوریت مطالبه تغییرات و عزل و نصب ها ادامه دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  در شرایطی که مدیران دولتی و غیر دولتی در کرمانشاه درگیر و دار بحران زلزله […]


  در شرایطی که مدیران دولتی و غیر دولتی در کرمانشاه درگیر و دار بحران زلزله هستند بیانیه ها و فشارهای احزاب اصلاح طلب با محوریت مطالبه تغییرات و عزل و نصب ها ادامه دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  در شرایطی که مدیران دولتی و غیر دولتی در کرمانشاه درگیر و دار بحران زلزله هستند بیانیه ها و فشارهای احزاب اصلاح طلب با محوریت مطالبه تغییرات و عزل و نصب ها ادامه دارد.

  در حالی که عملکرد مدیریت ارشد استان به اذعان رسانه ها و با توجه به بحران های پیش آمده قابل قبول بوده است اما احزاب اصلاح طلب کرمانشاه که در فضای رسانه ای به حزب های تک نفره شهرت یافته اند با محور قرار دادن مطالبات سیاسی حتی در روزهای بحران نیز مطالبه ای غیر از اولویت های مردم دارند.

  برخی فعالان سیاسی همچنین با انتقاد به استانداری کرمانشاه در خصوص برگزاری نشست با احزاب، معتقدند در شرایط کنونی که جمعیت قابل توجهی از مردم استان در سختی و مشکلات زلزله زندگی می کنند برگزاری جلسات سیاسی اولویتی ندارد آنهم جلساتی که تنها نماینده احزاب یک جناح در آن حضور دارند.

  در طول دوران مدیریت های گذشته در استان کرمانشاه از سوی احزاب سیاسی اصلاح طلب (جز یک یا دو حزب) گزارشی در انتقاد به ضعف های عملکردی در خدمت به مردم در دسترس نیست و واکنش ها صرفا به اعتراض نسبت به انتصابات و برکناری های جناحی خلاصه شده است.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها