دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58416
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
 •   

  کاملاً موافق افشاء اسامی نجومی‌بگیران هستم

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن افراد خارج از ریل مسیر انقلاب گفت: کاملا موافق افشاء اسامی نجومی‌بگیران هستم. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سردار غلامحسین غیب‌پرور به بیان دیدگاهش درباره انتشار اسامی نجومی‌بگیران پرداخت و اظهار داشت: من کاملاً موافق انتشار اسامی نجومی‌بگیران هستم. وی در ارتباط با نجومی‌بگیران عنوان کرد: چیزی که […]


  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن افراد خارج از ریل مسیر انقلاب گفت: کاملا موافق افشاء اسامی نجومی‌بگیران هستم.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سردار غلامحسین غیب‌پرور به بیان دیدگاهش درباره انتشار اسامی نجومی‌بگیران پرداخت و اظهار داشت: من کاملاً موافق انتشار اسامی نجومی‌بگیران هستم.

  وی در ارتباط با نجومی‌بگیران عنوان کرد: چیزی که براساس عدالت و بر مدار اثبات حق باشد، سئوال ندارد. ما باید چنان شجاعتی را پیدا کنیم که افراد خارج از مسیر ریل انقلاب را کنار بگذاریم.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به تشریح چگونگی خارج کردن افراد مزاحم از مسیر ریل انقلاب پرداخت و گفت: این کنار زدن هم می‌تواند افشاء نام و هم می‌تواند برخورد قاطعانه باشد.

  سردار غیب‌پرور افزود: ما چشمانمان به رهبر معظم انقلاب دوخته شده است و مبنای قضاوت ایشان را مبنای خودمان قرار داده‌ایم. فقط از شخص ایشان پیروی می‌کنیم ولاغیر.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با این‌که علما در هر نهضتی و در هر جنبشی در طول قرن‌های گذشته میدان‌داری کرده‌اند، تصریح کرد: نقش علما اثبات شده است. در نهضت اسلامی نیز اگر امام خمینی (ره) حضور نداشتند، این انقلاب به پیروزی نمی‌رسید. امروز همه باید زیر بیرق امام خامنه‌ای مدظله‌العالی باشند.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها