دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 58658
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ دی, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
 •   

  گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه

  مراسم گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیرارجمندی، امام جمعه شهرستان، محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش، معاونین آموزشی و پزوهشی، غلامپور، کارشناس مسول سوادآموزی […]


  مراسم گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیرارجمندی، امام جمعه شهرستان، محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش، معاونین آموزشی و پزوهشی، غلامپور، کارشناس مسول سوادآموزی آموزش و پرورش، جمعی از سوادآموزان شهرستان برگزار شد.

  محمد رضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش، در این مراسم با اشاره به سالگرد تاسیس نهضت سوادآموزی گفت: خداوند برای هر عصر و دوره و زمانی متناسب با مردم آن دوره پیامبری را مبعوث کرد؛ زمانی که پیامبر خاتم مبعوث به رسالت می شود، خداوند او را صاحب علم و دانش می کند؛ به این پیامبر کتابی را می دهد که کتاب گذشته، حال و آینده است.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: قرآن کتاب معجزه خداوند است و در یک آیه آن از آسمان ها و زمین نام برد و در جای دیگر از هفت آسمان و یک زمین نام برده است؛ علم بشر تاکنون نتوانسته حتی یک آسمان خدا را درک کند؛ اولین معلم ما خداوند و بعد رسول اوست؛ این انقلاب فرهنگی از جانب خداوند برای بشریت بود که پیامبر خود را مبعوث کند و از او بخواهد درباره علم و دانش تحقیق کند.

  در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین امیرارجمندی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر اهمیت علم و دانش اذعان داشت: ما باید جشن سوادآموزی را در سطح شهرستان برگزار کنیم؛ ممکن است درصد اندکی در ردیف بی سوادان در شهرستان قرار گیرند؛ امر آموزش و تعلیم و تربیت برای همه واجب است و این طبق گفته پیامبر اسلام است.

  وی تصریح کرد: پیامبر ما پیامبر علم و دانش است؛ بی سوادی به معنای کوری و نادانی است؛ طبق گفته پیامبر اسلام علم نورانیتی است که خداوند هر که را بخواهد می دهد.

  در پایان مراسم از سوادآموزان شهرستان فیروزکوه تقدیر و تجلیل شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها