دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60098
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
 •   

  آنفولانزای پرندگان در فیروزکوه مشاهده نشده است

  جلسه پیشگیری از شیوع آنفولانزای پرندگان در شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه پیشگیری از شیوع آنفولانزای پرندگان، ۲۵ بهمن ماه به ریاست کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد. در این جلسه کریمی ضمن تاکید بر اهمیت مسئله آنفولانزای […]


  جلسه پیشگیری از شیوع آنفولانزای پرندگان در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه پیشگیری از شیوع آنفولانزای پرندگان، ۲۵ بهمن ماه به ریاست کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  در این جلسه کریمی ضمن تاکید بر اهمیت مسئله آنفولانزای پرندگان، بیان داشت: با توجه به ضرورت پیش آمده و شیوع آنفولانزای پرندگان خصوصا در استان گیلان، پیشگیری از این امر بیش از پیش مطرح شده و مبنی بر شکل گیری ستاد پیشگیری از آنفولانزای پرندگان که در حوزه ی پدافند غیرعامل قرار دارد، شده است.

  وی در ادامه تصریح کرد: شیوع این آنفولانزا به مراتب خطرناک تر از انواع مشابه آن است و بهداشت و سلامت مردم را تهدید می کند، همچنین با انتقال آن به مرغ داری ها سبب مخاطره اقتصادی خواهد شد.

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار تاکید داشت: همانطور که به همت مسئولین ذیربط آسیب این آنفولانزا در شهرستان فیروزکوه مشاهده نشده است، مساعدت بیشتر همه ی مسئولان را می طلبد تا از شیوع آنفولانزای پرندگان در شهرستان جلوگیری کنیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها