دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59529
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
 •   

  افتتاح پروژه عمرانی زیرسازی روستای آتشان با اعتبار ۵۲۰ میلیون تومان

  پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت روستای آتشان به متراژ هفت هزار و پانصد متر با اعتباری بالغ بر بیش ۵۲۰ میلیون تومان، افتتاح گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت روستای آتشان به متراژ هفت هزار و پانصد متر با اعتباری بالغ بر بیش ۵۲۰ میلیون تومان، با حضور حجت […]


  پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت روستای آتشان به متراژ هفت هزار و پانصد متر با اعتباری بالغ بر بیش ۵۲۰ میلیون تومان، افتتاح گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت روستای آتشان به متراژ هفت هزار و پانصد متر با اعتباری بالغ بر بیش ۵۲۰ میلیون تومان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، کریمی، معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان، رحیمی، بخشدار مرکزی، و مسئولین ادارای شهرستان و اهالی خون گرم منطقه زرین دشت افتتاح گردید.

  در این مراسم کریمی، معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به پروژه ی افتتاح شده در این روستا بیان داشت: تخصیص ارزش افزوده از سمت دولت و استانداری تهران سبب به ثمر رسیدن این پروژه شده است و این از ویژگی های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است که انقلابی خدا محور و مردمی ست.

  وی در ادامه افزود: بی شک شاهد هستیم که نقش عالمان دینی به خصوص حضرت امام خمینی (ره) و در ادامه ی مسیر ایشان مقام معظم رهبری در دستیابی دستاوردها و پیشرفت و ترقی در تمام حوزه ها از کسی پوشانده نیست و انشالله با خط و مشی رهبر معظم نظام مقدس جمهورس اسلامی در تمام عرصه ها به سمت آبادانی بیش از پیش حرکت کنیم.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها