دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
 •   

  انقلاب اسلامی مدیون هیچ جناحی نیست/به درد مردم باید بیشتر توجه شود

  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه گفت: گرفتاری هایی که جامعه اسلامی ما امروز با آن درگیر است مسائل زیادی است؛ این که در ادارات ما زیارت عاشورا می خوانند ربطی به ارزش هایی که در دین ما تاکید شده ندارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سراج، امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه، […]


  امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه گفت: گرفتاری هایی که جامعه اسلامی ما امروز با آن درگیر است مسائل زیادی است؛ این که در ادارات ما زیارت عاشورا می خوانند ربطی به ارزش هایی که در دین ما تاکید شده ندارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سراج، امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه، گفت: اگر جامعه اسلامی بخواهد به سعادت برسد باید با دقت مصائب را نظر کند؛ جامعه اسلامی و ولایی است؛ بانک های ما افراد را برای یک وام ساده آنقدر می برند و می آورند که در نهایت او را جواب می کنند و این فرد چاره ای ندارد که گریبان من را به عنوان آخوند بگیرد؛ این درد جامعه است؛ باید به وضع جامعه بیشتر نگاه کنیم.

  وی در ادامه افزود: گرفتاری هایی که جامعه اسلامی ما امروز با آن درگیر است مسائل زیادی است؛ این که در ادارات ما زیارت عاشورا می خوانند ربطی به ارزش هایی که در دین ما تاکید شده ندارد؛ از سیره و روش و سنت و گفتار معصومین خود باید الگوبرداری کنیم؛ به دقت برسیم؛ کارها روی روال ارزشی باشد و جامعه به نشاط نیاز دارد؛ افراد مومن و فداکار و دلسوز در انقلاب داریم.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به شرکت پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ما با انقلاب دنیا فرق دارد؛ در انقلاب های دنیا از مردم گرسنه می خواستند فریاد بزنند؛ در این انقلاب عظیم اسلامی ما صحبت از نان و گرسنه نبود؛ صحبت از کمال و قرآن و مکتب اهل بیت (ع) بود؛ صحبت انقلاب از ابتدا اسلام بود؛ اسلام وامدار کسی نیست؛ این انقلاب مدیون هیچ جناحی نیست.

  وی تاکید داشت: ما همیشه یاور مظلومان بودیم و مخالف ظالم و ستمکار هستیم و همواره فریاد ما مرگ بر امریکا است؛ معجزه ۲۲ بهمن دشمنان ما را آگاه کرد که واقعا احمق هستند؛ مظهر اقتدار این انقلاب و این نظام برای دشمن روشن شد؛ همانند سنوات گذشته به دنیا اعلام کردیم این انقلاب به انقلاب مهدی (عج) متصل خواهد شد؛ آرزوی بیرون راندن این انقلاب از صحنه را به گور خواهند برد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها