دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59537
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
 •   

  انقلاب ما موجب بیداری و روشنگری جوامع شده است

  معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ۲۲ بهمن ماه سالروز این پیروزی شکوهمند، برگ زرینی در تاریخ کشور اسلامی ایران است و تمام احاد ملت وظیفه دارند با حضوری هر چه رنگ تر این بزرگداشت و راهپیمایی را با شکوه برگزار کنند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، […]


  معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ۲۲ بهمن ماه سالروز این پیروزی شکوهمند، برگ زرینی در تاریخ کشور اسلامی ایران است و تمام احاد ملت وظیفه دارند با حضوری هر چه رنگ تر این بزرگداشت و راهپیمایی را با شکوه برگزار کنند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن به ریاست کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و با حضور روسای اداری و مسئولین شهرستان ۱۷ بهمن ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

  در این جلسه کریمی، معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: روز ۲۲ بهمن روز اقتدار ملی و روز وحدت مردم شریف ایران با نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت است؛ با اینکه در آستانه ی چهل سالگی پیروزی انقلاب قرار داریم، دشمن همواره دست از توطئه برنداشته است و قصد دارد مسیر کشورمان را از راه انقلاب به بیراهه بکشاند؛ اما انقلاب ما به فضل پروردگار به پیروزی رسیده است و خداوند متعال حامی این ملت است، چرا که راه ما راه خدا و اسلام است.

  معاون سیاسی انتظامی فرمانداری افزود: انقلاب ما یک الگو برای ملت های ضعیف است و موجب بیداری و روشنگری جوامع شده است؛ امروز با افتتاح پروژه هایی با اعتبار بالغ بر ۵۳۱ میلیارد تومان هستیم می توانیم بخشی از دستاوردهای عظیم این انقلاب را شاهد باشیم.

  وی با اشاره به راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن بیان داشت: ۲۲ بهمن ماه سالروز این پیروزی شکوهمند، برگ زرینی در تاریخ کشور اسلامی ایران است و تمام احاد ملت وظیفه دارند با حضوری هر چه رنگ تر این بزرگداشت و راهپیمایی را با شکوه برگزار کنند؛ همچنین مسئولین باید این حضور گسترده را با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش برند تا مردم در آسایش و امنیت به تکلیف خود و حمایت از دولت و نظام مقدس کشورشان برسند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها