دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
 •   

  با شرط عدم کاهش امضاها، طرح سوال از روحانی عملی می شود

  فرهنگی،عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: اگر تعداد نمایندگان خواستار سوال، کاهش نیابد؛ این طرح عملی می شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محمدحسین فرهنگی  در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: این موضوع اعلام وصول شده و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده است. عضو هیئت رئیسه […]


  فرهنگی،عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: اگر تعداد نمایندگان خواستار سوال، کاهش نیابد؛ این طرح عملی می شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محمدحسین فرهنگی  در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور گفت: این موضوع اعلام وصول شده و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده است.

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص عملی شدن این طرح سوال، بیان داشت: اگر تعداد نمایندگان خواستار سوال، کاهش نیابد؛ این طرح عملی می شود.

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس خاطر نشان کرد: تاکنون ۷۴ نماینده پای این طرح را امضا کرده اند.

  گفتنی است طرح سوال از روحانی در نتیجه مشکلات مربوط به موسسات مالی و اعتباری توسط نمایندگان خانه ملت کلید خورده است و البته تعدادی از نمایندگانی که در ابتدا این طرح را امضا کرده بودند؛ امضاهای خود را پس گرفته اند.

  سپرده گذاران موسسات مالی اعتباری نسبت به ندادن پول شان از سوی این موسسات معترضند و نمایندگان مجلس در خرداد امسال طرح سوال از رئیس جمهر را مطرح کردند و این طرح در همان روزهای اول به امضای ۱۳۰ نماینده مجلس رسیده بود.

  لازم به توضیح است که ۷۴ امضا برای طرح سوال از رئیس جمهور در مجلس، کافی است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها