دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59785
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
 •   

  برگزاری مراسم جشن انقلاب در دبیرستان ۱۷ شهریور+تصاویر

  جشن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در مدرسه ۱۷ شهریور فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم جشن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، کریمی، معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان، محمد رضا بنار، مدیر […]


  جشن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در مدرسه ۱۷ شهریور فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم جشن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، کریمی، معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان، محمد رضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، محمد درویشی، معاون پرورشی اداره اموزش و پرورش، بتول کیانی، عضو شورای اسلامی شهرستان و دانش آموزان دبیرستان ۱۷ شهریور برگزار شد.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، ضمن دعوت از همه دانش آموزان برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه خاطر نشان کرد: طبق روایات ما بهترین کارها این است که در سختی انجام شود؛ هنر این نیست که در شرایط مساعد کار کنید گرچه ارزش خود را خواهد داشت.

  وی در ادامه افزود: زمان انقلاب جلوی چشمان ما فرزندان این انقلاب را می کشتند و فرزندان این کشور در مقابل منافقین و چپ و راست مبارزه می کردند؛ امام (ره) صاحب و متولی این انقلاب هستند و حرف ما این است که نباید امام و رهبر ما دلگیر شوند؛ امام (ره) شاگرد درس انبیاء هستند؛ اگر راضی به دلگیری امام (ره) و رهبری این کشور نیستیم چطور راضی به خون دل خوردن امام زمان (عج) می شویم؟ از فرد دیندار و موحد چه خواسته شده است؟ باید به آن جامعه عمل پوشاند.

  کریمی، معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان، در این مراسم تصریح داشت: ما هر سال مراسم راهپیمایی و ایام الله دهه فجر را برگزار می کنیم ولی آن جا که اقتدار و عظمت مردم را نمایان می سازد روز ۲۲ بهمن ماه است؛ شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وفاداری به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است؛ نگاه دشمن به این روزهای حساس است؛ اگر ترس و وحشتی دارد از حضور گسترده آحاد مردم در این مراسم ها است.

  وی در ادامه با تاکید بر این که انقلاب دگرگونی و تغییر بود بیان کرد: حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی در این سرزمین به راحتی تغییر نکرد؛ باید این را بدانید که چرا هر ساله مراسم جشن دهه فجر برگزار می شود؛ نوع انقلاب ما با انقلاب فرانسه و روسیه و دیگر کشورها متفاوت است؛ انقلاب ما سه خصوصیت مهم داشت؛ خدامحوری، مردم محوری و وجود عالمان دینی در این انقلاب سه خصوصیتی است که انقلاب ما را از دیگر انقلاب های جهان متمایز می کند؛ ما با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نشان می دهیم قدردان این انقلاب و خون هایی که به پای این انقلاب ریخته شده هستیم.

  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه تاکید داشت: یکی از تاکیدات انقلاب اسلامی توجه به مستضعفان و محرومین بود؛ خیلی از روستاهای ایران اسلامی از نعمت برق محروم بودند و امروز در دنیا حرف اول را در این امر می زنیم که تمام روستاهای مملکت ما برق رسانی شده است؛ همین شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باعث شده این اقدامات برای مناطق محروم کشور انجام شود.

  در پایان مراسم از دانش آموزان نمونه و فعالان فرهنگی و پرورشی دبیرستان ۱۷ شهریور با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد.

   

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها