دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60015
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
 •   

  تخلف مدیرعامل شرکت گسترش پتروشیمی شیراز / دریافت دو حقوق توسط یک مدیر +سند

  سال گذشته بود که علی نظرپور به سمت مدیرعاملی شرکت گسترش پتروشیمی شیراز که از شرکت های زیر مجموعه نفت و گاز پارسیان ( صد در صد سهام شرکت متعلق به پتروشیمی شیراز می باشد ) است ، منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مدتی است که دریافت های نامتعارف و نجومی مدیران در صنعت […]


  سال گذشته بود که علی نظرپور به سمت مدیرعاملی شرکت گسترش پتروشیمی شیراز که از شرکت های زیر مجموعه نفت و گاز پارسیان ( صد در صد سهام شرکت متعلق به پتروشیمی شیراز می باشد ) است ، منصوب شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،مدتی است که دریافت های نامتعارف و نجومی مدیران در صنعت پتروشیمی هر روز تیتر یک رسانه ها شده است ، حال اما شکل دیگری از پرداخت ها در صنعت پتروشیمی در حال اتفاق است که لاز م است نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کنند . در حال حاضر بعضی از مدیران در صنعت پتروشیمی از بیش از دو جا حقوق دریافت می کنند .
  سال گذشته بود که علی نظرپور به سمت مدیرعاملی شرکت گسترش پتروشیمی شیراز که از شرکت های زیر مجموعه نفت و گاز پارسیان ( صد در صد سهام شرکت متعلق به پتروشیمی شیراز می باشد )  است ، منصوب شد . این در حالی است که ایشان کارمند شرکت ملی صنایع پتروشیمی است و در قالب طرح آماده به اشتغال در این شرکت حضور دارد و از این شرکت حقوق می گیرد .
  طبق ماده ۸۸ قانون استخدام کشوری مصوب سال ۱۳۷۹ و قانون مدیریت خدمات کشوری یک فرد نمی تواند از بیش از یک جا حقوق بگیرد . ولی مدیر عامل گسترش شیراز که عضو هیئت مدیره این شرکت نیز هست هم از شرکت گسترش شیراز حقوق میگیرد و هم از شرکت ملی صنایع پتروشیمی .
  این در حالی است که سود خالص این شرکت در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۵ به میزان ۶۷ میلیارد ریال بوده است که با کاهشی زیاد به ۹ میلیارد ریال در شش ماه ابتدایی امسال رسیده است . همچنین درآمدهای عملیاتی این شرکت از ۵۲۷ میلیارد ریال به ۳۰۶ میلیارد ریال کاهش پیدا کرده است .

   

  نکته جالب در بررسی صورتهای مالی این شرکت نشان می دهد با اینکه شرکت در بسیاری از افت کرده ولی پاداش هیئت مدیره از ۸۰۰ میلیون ریال به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در شش ماهه ابتدای سال نود شش نسبت به سال ۹۶ رسیده است .

   

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank