دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59096
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
 •   

  دیدار مسئولین اداری شهرستان فیروزکوه با امام جمعه در آغاز دهه فجر+تصاویر

  مسئولین اداری شهرستان فیروزکوه با آغاز دهه مبارک فجر به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه روسای ادارات شهرستان فیروزکوه به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر به دیدار حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، رفتند. در این دیدار فرماندار […]


  مسئولین اداری شهرستان فیروزکوه با آغاز دهه مبارک فجر به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه روسای ادارات شهرستان فیروزکوه به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر به دیدار حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، رفتند.

  در این دیدار فرماندار شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک سالروز ورود امام (ره) خاطر نشان کرد: طبق فرموده امام (ره) باید برای امیدبخشی به مردم همه دستاوردهای نظام را بازگو کنیم؛ زحماتی که توسط دوستان در مجموعه شهرستان کشیده شده باید به مردم گفته شود؛ باید نسل جدید را از شرایط انقلاب آگاه کرد؛ روزی این کشور را هیچ هم حساب نمی کردند و برای هر کاری به عنوان ابزار از کشور ما استفاده می کردند؛ امروز در تمام تصمیمات باید جمهوری اسلامی لحاظ شود و باید نظر جمهوری اسلامی را بدانند.

  وی در ادامه به برنامه ها و پروژه های شهرستان در دهه فجر اشاره کرد و افزود: در بالاترین درجه امنیت در منطقه قرار داریم؛ در اوج قدرت سیاسی هستیم؛ همه به برکت انقلاب و درخشش دین اسلام در این نظام است و باید این موهبت را قدر دانست.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با تاکید صحبت های فرماندار شهرستان تصریح کرد: جایی که ولایت و رهبری باشد پیروزی از آن جامعه خواهد بود خصوصا رهبری که دینی و الهی باشد؛ این جامعه برنده و پیروز است؛ چنین رهبری دغدغه مشکلات مردم را دارد و برای او گران است اگر ببیند کسی از جامعه در مضیقه است، این کار حکومتی است که از اولیای خدا برمی خیزد.

  وی در ادامه تاکید داشت: انقلاب ما نشات گرفته از انقلاب امام حسین (ع) است؛ انقلاب ما انقلاب نان و مسکن نبود؛ انقلاب ما انقلاب ایدئولوژی و مکتب و فرهنگ و ارزش ها است؛ ما متولیان حکومت هستیم و هیچ ضد ارزشی  نباید از ما سرزند؛ شهدای ما برای این رفتند؛ به همین دلیل دوام و استمرار آن بی نهایت خواهد بود؛ هر زمانی خواص جامعه آلوده شوند این نظام سرنگون خواهد شد؛ دشمن در صدد گرفتن دین از جامعه و مسئولین ما است.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه با تاکید بر این که مردم ولی نعمت ما هستند خاطر نشان کرد: این میزان از برنامه و پروژه ها در شهرستان قابل تحسین و تقدیر است ولی انتظار ما بیش از این هاست؛ مملکت برای مردم است و نباید سرمایه ها در جیب مسئولین قرار گیرد؛ یکی از آسیب هایی که مملکت را به چالش کشیده است، پول ها و سرمایه های مملکت در جیب یک نفر خاص می رود و این شرم آورد است؛ مردم با این کار به نظام بی اعتماد می شوند؛ هر کاری می کنیم باید نگاه و امید مردم را به نظام و مملکت بیشتر کنیم.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها