دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
 •   

  رشد ۷۵ برابری ظرفیت زنجیره فولاد بعد از پیروزی انقلاب+نمودار

  ظرفیت تولید زنجیره فولاد طی سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۷۵ برابر شده به طوری که این رقم از ۲.۴ میلیون تن به ۱۸۲ میلیون تن رسیده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،ظرفیت تولید زنجیره فولاد کشور در ابتدای انقلاب ۲٫۴ میلیون تن بود که حالا به ۱۸۲ میلیون تن رسیده است. به این […]


  ظرفیت تولید زنجیره فولاد طی سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۷۵ برابر شده به طوری که این رقم از ۲.۴ میلیون تن به ۱۸۲ میلیون تن رسیده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،ظرفیت تولید زنجیره فولاد کشور در ابتدای انقلاب ۲٫۴ میلیون تن بود که حالا به ۱۸۲ میلیون تن رسیده است. به این ترتیب تولید این صنعت در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۷۵ برابر شده است.

  عنوان ابتدای انقلاب سال ۹۶
  ظرفیت زنجیره فولاد ۲٫۴ ۱۸۲

  همچنین میزان تولید فولاد خام کشور در سال ۱۳۹۵ معادل ۱۸ میلیون و ۴۶۶ هزار تن بوده که نسبت به سال  ۱۳۹۴ ( ۱۶ میلیون و ۶۵۶ هزار تن ) از رشد ۱۱ درصدی برخوردار است. ظرفیت تولید فولاد در سال ۱۳۹۵ معادل ۲۹٫۸ میلیون تن است و پیش بینی می شود با ۱۶٫۸ درصد رشد  تا پایان سال ۱۳۹۶ به ۳۴٫۸۱ میلیون تن برسد.

  طی سال ۱۳۹۵ معادل ۱۸ میلیون و ۱۵۱ هزار تن محصولات فولادی در کشور تولید شد که نسبت به سال قبل از آن ( ۱۷ میلیون و ۳۷۵ هزار تن ) رشد ۴ درصدی را به همراه داشته است.

  واحد: میلیون تن

  نمودار تغییر ظرفیت تولید زنجیره فولاد در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها