دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59867
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
 •   

  سوریه به اسرائیل نشان داد دوران بزن و دررو تمام شده است/ ادعای صهیونیستها در هدف قرار دادن پایگاه ایران کذب دروغ محض است

  دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به هدف قرار دادن جنگنده اسرائیلی گفت: ارتش سوریه به صهیونیست‌ها نشان داد دوران بزن و دررو تمام شده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن،  درخصوص حوادث اخیر منطقه و هدف قرار گرفتن هواپیمای اف۱۶ […]


  دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به هدف قرار دادن جنگنده اسرائیلی گفت: ارتش سوریه به صهیونیست‌ها نشان داد دوران بزن و دررو تمام شده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن،  درخصوص حوادث اخیر منطقه و هدف قرار گرفتن هواپیمای اف۱۶ اسرائیل توسط ارتش سوریه و نیز ادعای صهیونیستها مبنی بر اسقاط پهپاد ایرانی در سرزمین‌های اشغالی اظهار داشت: این یک حرف غیر منطقی است چون برای زدن یک پهپاد، جنگنده اف۱۶ بلند نمی‌کنند.

  شمخانی افزود: در این وقایع اخیر و هدف قرار دادن جنگنده اسرائیلی، یک نکته مهم وجود دارد و آن اینکه ارتش سوریه به صهیونیستها نشان داد دوران بزن و درو تمام شده است.

  وی همچنین ادعای صهیونیستها در هدف قرار دادن پایگاه ایران و سوری در خاک سوریه را دروغ خواند و گفت ما در سوریه حضور مستشاری داریم.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها