دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60057
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
 •   

  «ما تنها یک زمین داریم» برای پیش دبستانی های فیروزکوه برگزار شد

  نمایشگاه «ما تنها یک زمین داریم» در راستای حفاظت از محیط زیست از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در پژوهش سرای شهدای هسته ای برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه «ما تنها یک زمین داریم» در راستای حفاظت از محیط زیست از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در […]


  نمایشگاه «ما تنها یک زمین داریم» در راستای حفاظت از محیط زیست از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در پژوهش سرای شهدای هسته ای برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نمایشگاه «ما تنها یک زمین داریم» در راستای حفاظت از محیط زیست از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در پژوهش سرای شهدای هسته ای این شهرستان با حضور کودکان دوره پیش دبستانی برگزار شد.

  این مراسم با حضور محمد بیگی، ریاست دوره اول ابتدایی و پیش دبستانی در استان، سید امین کسائیان، معاون پژوهشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه و جمعی از کودکان دوره پیش دبستانی شهرستان در پژوهش سرای شهدای هسته ای این شهرستان برگزار شد.

  محمد بیگی، ریاست دوره اول ابتدایی و پیش دبستانی در استان، با اشاره به جایگاه دوره پیش دبستانی در آموزش خاطر نشان کرد: نگاه ما به دوره پیش دبستانی نگاه خاصی است و توجه ویژه ای داریم؛ هر چند مشکلاتی در استخدام نیروها در این دوره وجود دارد ولیکن از این جهت که تاثیر گذار در یادگیری و رشد و آینده بچه ها است شکی نیست؛ هر چه به مناطق دورتر و محروم تر می رویم این مسئله بیشتر احساس می شود؛ در این راستا در اداره کل تلاش می کنیم این دوره تحصیلی و کیفیت آموزشی آن ارتقا یابد.

  وی در خصوص اقدامات در این حوزه تصریح کرد: از جمله کارهایی که امسال به ویژه در استان ما انجام شد همین برنامه ای است که برگزار کردید که در راستای حفاظت از محیط زیست است؛ این برنامه ویژه استان ما اس از این جهت که استان ما به جهت شرایط محیط زیستی و از نظر آلودگی های زیست محیطی و ترافیکی استان آسیب پذیری است.

  محمد بیگی در ادامه تاکید کرد: دوره پیش دبستانی دوره ای است که تاثیرپذیری بیشتری وجود دارد و هر اندازه از دوره های پائین تر شروع کنیم تاثیرگذاری بیشتر خواهد شد؛ این آموزه های را از دوره پیش دبستانی شروع می کنیم تا از کودکی این آموزه در ذهن بچه ها نقش ببندد و تا ابد باقی بماند.

  وی در پایان به برنامه هایی دیگر برای پایه پیش دبستانی اشاره کرد و گفت: به جز برنامه «ما تنها یک زمین داریم» برنامه «هویت ملی کودکان» را برای آشنایی کودکان با نمادهای ایرانی بودن و فرهنگ ایرانی اجرا می کنیم که در مراکز پیش دبستانی است؛ این جزو اهداف دوره پیش دبستانی است؛ در تمام سال مورد تاکید است.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها