دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59623
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
 •   

  من یک زن هستم!

  اگر نام این نوع حجاب در ایران را اجباری می نهید و این کار از نظر شما جبر است پس کشف حجاب توسط چکمه پوش و قلدر معروف تاریخ ایران، چیست؟ به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  خبرنگار دیمه نیوز در یادداشتی نوشت: «من یک زن هستم» جنبش نه به حجاب اجباری (!) برایم سوال […]


  اگر نام این نوع حجاب در ایران را اجباری می نهید و این کار از نظر شما جبر است پس کشف حجاب توسط چکمه پوش و قلدر معروف تاریخ ایران، چیست؟


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  خبرنگار دیمه نیوز در یادداشتی نوشت:

  «من یک زن هستم»
  جنبش نه به حجاب اجباری (!) برایم سوال های زیادی داشت.
  خانم معصومه علی‌نژاد قمی!
  اگر نام این نوع حجاب در ایران را اجباری می نهید و این کار از نظر شما جبر است پس کشف حجاب توسط چکمه پوش و قلدر معروف تاریخ ایران، چیست؟
  کسی که از نظر شما مثلاً روشنفکران، خدمتگزار مردم ایران بود و حال در صدد تطهیر این خاندان جنایت‌کار برآمده‌اید.
  قصه ی شما قصه ی همان نوکر انگلیس است!
  زمانی که زنان و دختران این سرزمین از ترس چکمه پوش های رضاخانی خانه نشین شدند کسی  برای آنها کمپین تشکیل نداد! این حرکت رضاخان از نظر شما چطور نامگذاری شود که در خورد آن باشد؟!
  آزادی در نگاه من این نیست که روسری از سر بردارم و روز بعد لباس از تن خود بگیرم… آزادی در نگاه من این نیست که هر روز با ساز کسی برقصم که خارج از این مملکت برایم نسخه ای تازه تجویز می کند!
  من یک زن هستم!
  قصه این نه به حجاب اجباری قرار است به من چه دهد؟! آزادی؟! جلب توجه؟! عکس در فضای مجازی؟! لذت؟! تجاوز؟! هتک حرمت؟! ۲۳۰ هزار دلار؟!
  چه چیز باارزشی در قبال این، به من می دهید که در این معامله متضرر نشوم؟
  تو قصه ی روسری و حجاب در ایران را، پیراهن عثمان کرده ای و من قصه ی دختران۳ ساله ی این سرزمین را می گویم که بی پدر شدند تا من زیر نگاه اربابان شما نفس نکشم!
  از دختری برایت می گویم که پدرش در پیش چشمانش غرق خون شد و سال ها گذشت تا بفهمد چرا اصلا یتیم است !
  خانم معصومه علی‌نژاد قمی! من یک زن هستم.
  در ایران اسلامی زندگی می کنم و انتخاب من حجاب است! نه به اجبار حکومتی، نه به زور چکمه های قلدری، نه به سخت گیری و تعصب مردانه بعضی و نه به نسخه ی نابلد کسی. تنها بنا بر ارزش های فکری خود!

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها