دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59821
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
 •   

  ندای تجدید پیمان با انقلاب اسلامی در فیروزکوه طنین انداز شد

  در شب ۲۲ بهمن ۹۶ و همزمان با فرا رسیدن سالروز سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بانگ الله اکبر در خطه ولایی فیروزکوه طنین انداز شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همگام با سراسر ایران اسلامی در خجسته شب ۲۲ بهمن ۹۶ و همزمان با فرا رسیدن سالروز سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بانگ […]


  در شب ۲۲ بهمن ۹۶ و همزمان با فرا رسیدن سالروز سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بانگ الله اکبر در خطه ولایی فیروزکوه طنین انداز شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همگام با سراسر ایران اسلامی در خجسته شب ۲۲ بهمن ۹۶ و همزمان با فرا رسیدن سالروز سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بانگ الله اکبر در خطه ولایی و شهید پرور فیروزکوه طنین انداز شد و مردم با رفتن به پشت بام ها در ساعت ۲۱ و سر دادن ندای تکبیر، تجدید عهد و پیمان خود با نظام و انقلاب اسلامی را فریاد زدند.

  گفتنی است؛ همزمان مراسم نورافشانی و آتش بازی با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه در نقاط مختلف شهر انجام شد و فضای شهر حالتی درخشان، زیبا و خاطره انگیز به خود گرفت.

  تا ساعاتی دیگر نیز مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان فیروزکوه بار دیگر با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تجدید عهدی با آرمان های انقلاب خواهند بست و همچون همیشه فریاد استکبارستیزی سر خواهند داد.

  قابل ذکر است راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح فردا (یکشنبه) از میدان امام خمینی (ره) شهرستان به سمت آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) برگزار می شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها