دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 59896
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
 •   

  نیازهای مشروع جوانان باید به‌درستی پاسخ داده شود / نباید با رفتارهایمان باعث به‌وجود آمدن مشکلات جدیدی برای جوانان شویم

  دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت: جوانان این مرز و بوم در تمامی عرصه های انقلاب نقش موثر و کلیدی داشته و دارند بنابراین باید به تخصص‌های جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشته و به آنان اعتماد کنیم. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،شهیندخت مولاوردی ، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق […]


  دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت: جوانان این مرز و بوم در تمامی عرصه های انقلاب نقش موثر و کلیدی داشته و دارند بنابراین باید به تخصص‌های جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشته و به آنان اعتماد کنیم.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،شهیندخت مولاوردی ، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی به‌مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور در همایش جامعه و دختران در اردوگاه شهید منتظری شهریار با اشاره به فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دوره آزمون و خطاها را گذارنده و درس های زیادیی تا به اینجا گرفته ایم، به همین دلیل باید بتوانیم سوالات جوانان را به نحو احسن جواب دهیم.

  وی گفت:جوانان این مرز و بوم در تمام عرصه‌های انقلاب نقش موثر و کلیدی داشته و دارند بنابراین باید به تخصص‌های جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشته و به آنان اعتماد کنیم.

  دستیار ویژه رئیس جمهور با اشاره به تحقق موضوع حقوق شهروندی افزود: اگر در مسیر تحقق حقوق شهروندی از تمام امکانات بهره برده و موانع را به خوبی پشت سر بگذاریم، توانایی عبور از مشکلات و  آسیب های بین نسلی را به دست خواهیم آورد.

  وی عنوان کرد: نیازهای مشروع جوانان و دختران باید به درستی پاسخ داده شود، چرا که درصورت عدم توجه به نیازها و خواسته های نسل جوان شاهد احساس تبعیض و سرخوردگی در بین جوانان خواهیم بود.

  مولاوردی ادامه داد: همه باید تلاش کرده و جامعه‌ای امن و با نشاط ساخته و از هویت ملی و تاریخی کشورمان به خوبی محافظت کنیم. باید تلاش کنیم تا مشکلات نسل جوان جامعه را به‌درستی حل کنیم نه آنکه خود با رفتارهایمان باعث به‌وجود آمدن مشکلات جدیدی برای آن‌ها شویم.

  دستیار ویژه رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: خوشبختانه دولت در برنامه ریزی و حل مشکلات جوانان مصوبات خوبی داشته است برای مثال می توان به جوان شدن سن مدیریتی در کشور و کم کردن حداقل هشت سال سن مدیریت و همچنین استفاده از زنان و جوانان در بخش‌های مدیریتی کشور اشاره کرد.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها