دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60902
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
 •   

  اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات صنعتی به شهرهای کمتر از ۱۰هزار نفر

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در راستای اشتغال به شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر اختصاص یافته است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،صادق نجفی  در جمع مسئولان سبزوار با بیان اینکه برای رونق تولید و اشتغال باید بخش خصوصی در کنار بخش دولتی پا در عرصه […]


  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در راستای اشتغال به شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر اختصاص یافته است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،صادق نجفی  در جمع مسئولان سبزوار با بیان اینکه برای رونق تولید و اشتغال باید بخش خصوصی در کنار بخش دولتی پا در عرصه بگذارد، اظهار داشت: در راستای تقویت بخش خصوصی ۱۲هزار میلیارد تومان تسهیلات به شهرهای کم تر از ۱۰هزار نفر اختصاص یافته است.

   

  وی با اشاره به مشوق هایی که این سازمان برای رونق و ترغیب سرمایه گذاران بخش صنعتی ایجاد کرده است، ادامه داد: برای حمایت از سرمایه گذاران و رونق اشتغال کشور، نیمی از هزینه واگذاری زمین در شهرک های صنعتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداخت خواهد شد که این موضوع مشوق بسیار بزرگی برای سرمایه گذاران است.

   

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین به بحث مهارت آموزی و لزوم کسب مهارت های لازم اشاره کرد و افزود: وزارت صنعت و معدن در دو طرح ویژه استاد شاگردی و طرح کارورزی، این تسهیلات را قائل شده است که حق بیمه افراد تازه به کارگیری را تا یک سال پرداخت کند.

   

  نجفی با بیان اینکه مبلغ زمین های خریداری شده برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی تا ۴۲ ماه تقسیط می شود، تاکید کرد: در صورت ایجاد کارآفرینی شش ماه دیگر نیز به این مدت افزوده خواهد شد و در صورت انجام تعهد در مدت یک سال و ایجاد مشاغل، ۱۰ درصد دیگر نیز از تخفیف برخوردار خواهند شد.

   

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  کمبود تصفیه خانه در برخی نواحی صنعتی کشور را یکی از مشکلات این مناطق دانست و ابراز کرد: بخش خصوصی برای ورود به عرصه کار و سرمایه گذاری می تواند اقدام به ساخت این تصفیه خانه ها کرده با این تضمین که دولت آب تولید شده را از آنها خریداری کند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها