دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
 •   

  اگر می خواهید بدانید بسیج چقدر مهم است ببینید چقدر با بسیج دشمنی می شود

  سردار شاه چراغی، فرمانده سپاه سید الشهدا استان تهران، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه گفت: بیشترین تهاجم دشمنان به مقام معظم رهبری است؛ حتی در توهین به مقدسات هم هجمه به سوی رهبری انقلاب است.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت […]


  سردار شاه چراغی، فرمانده سپاه سید الشهدا استان تهران، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه گفت: بیشترین تهاجم دشمنان به مقام معظم رهبری است؛ حتی در توهین به مقدسات هم هجمه به سوی رهبری انقلاب است.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه با حضور سردار شاه چراغی، فرمانده سپاه سید الشهدا استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، مسئولین اداری و مقامات نظامی و انتظامی این شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۶ در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

  سرهنگ پاسدار یدالله سلیمانی، فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه، در این مراسم تاکید کرد: ما سعی داشتیم دو مورد را در شهرستان پیگیری کنیم؛ سعی داشتیم وظیفه ذاتی در پاسداری از انقلاب اسلامی را به نحو مطلوبی در حد توان پیگیری کنیم؛ عمده ماموریت ها و موضوعاتی که در مجموعه شهرستان دنبال می شد در بحث خدمت رسانی و حل مشلات مردم که جزئی از پاسداری از انقلاب اسلامی بود.

  وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری مجموعه شهرستان اذعان داشت: بنده را به خاطر تمام کوتاهی هایی که در مجموعه شهرستان به عنوان یک بسیجی داشتم، حلال و دعا کنید سرباز خوبی برای انقلاب و ولایت باشیم.

  سردار شاه چراغی، فرمانده سپاه سید الشهدا استان تهران، با تاکید بر اهمیت امر خدمت رسانی به مردم گفت: فلسفه شکلگیری انقلاب اسلامی ایجاد زمینه رشد و تعالی انسان ها است؛ برابر آموزه های دینی خلقت انسان برای کمال در حوزه های صفات الهی -انسانی است؛ بهترین مسیر رسیدن به این نقطه خدمت به مردم است؛  سپاه هم بر این اساس شکل گرفته و حرکت کرده است.

  وی در ادامه تاکید کرد: بیشترین تهاجم دشمنان به مقام معظم رهبری است؛ حتی در توهین به مقدسات هم هجمه به سوی رهبری انقلاب است؛ اگر می خواهید بدانید بسیج چقدر مهم است ببینید چقدر با بسیج دشمنی می شود؛ دفاع مقدس نشان داد جنس مردم ایران متفاوت است و امریکایی ها نگاه خود را به ایران اسلامی میکروسکوپی کردند تا بفهمند چه جاهایی زمینه های همراهی با نظام سلطه را دارند.

  فرمانده سپاه سید الشهدا استان تهران با تاکید بر این که سطح بسیج از سپاه بالاتر است، اشاره کرد: در اتفاقات اخیر تهران ورود مقتدرانه نیروی انتظامی به پشتوانه مردم و حمایت مردم است؛ پایگاه های بسیج می توانند منشا خدمتگذاری در حوزه های مختلف باشند؛ سیاست گذاری در سپاه این است که این بخش را روز به روز توسعه دهیم.

  وی تاکید داشت: در این مقطع نظر بر این بود که از نیروهای بومی در شهرستان استفاده شود؛ با بررسی هایی که انجام شد به این جمع بنید رسیدیم که آقای درویش متولی بهترین گزینه برای این امر هستند؛ توجه به پایگاه های بسیج ادامه داشته باشد و کار باید به دست مردم سپرده شود؛ ما در سپاه ژن‌ برتر نداریم و فرمانده باید در میدان عمل حضور داشته باشد.

  در ادامه مراسم درویش متولی، فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه تاکید داشت: از خداوند خواستاریم در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ و حفاظت از دستاوردهای این نظام کمک حال ما باشد؛ امیدوارم بتوانیم پاسداران بصیر و گوش به فرمان ولایت در انجام ماموریت ها باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها