دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60541
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
 •   

  بادام هندی هم به اقلام واردات قاچاق پیوست/ قیمت آجیل و خشکبار با قیمت دو ماه پیش در شب عید عرضه می شود

  رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در خصوص بازار شب عید آجیل و خشکبار و قیمت آنها اظهارداشت: از نظر کمیت جنسی خوشبختانه کمبودی در این زمینه وجود ندارد و مردم نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مصطفی احمدی، رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در گفت‌وگو با خبرنگار […]


  رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در خصوص بازار شب عید آجیل و خشکبار و قیمت آنها اظهارداشت: از نظر کمیت جنسی خوشبختانه کمبودی در این زمینه وجود ندارد و مردم نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مصطفی احمدی، رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص بازار شب عید آجیل و خشکبار و قیمت آنها اظهارداشت: از نظر کمیت جنسی خوشبختانه کمبودی در این زمینه وجود ندارد و مردم نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند.

   

  وی همچنین در خصوص قیمت آجیل و خشکبار در شب عید عنوان کرد: قیمت ها تغییری نمی کند و نرخ آجیل و خشکباری که در شب عید به مردم ارائه می شود همان نرخ دو ماه پیش است و افزایش قیمتی در این زمینه نخواهیم داشت.

   

  رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار همچنین در خصوص واردات برخی از اقلام خشکبار به کشور نیز خاطر نشان کرد: برخی از اجناس از نظر کمیت تولیدمان به اندازه مصرف نیست و کمتر است؛ برای جبران کمبود این اقلام نظیر بادام درختی ، مغز گردو که تولیدشان کمتر از مصرف است واردات داریم .

   

  احمدی ادامه داد: مشکل ما در واردات مشکل واردات بادام هندی است که اجازه ورود آن را به کشور نمی دهد ولی متاسفانه این قلم به وفور به صورت قاچاق در کشور یافت می شود ؛ رایزنی هایی اتحادیه برای واردات بادام هندی با وزارت جهاد کشاورزی داشته و اصناف نیز نامه نگاری هایی را در این باره انجام داده اند ولی تا کنون نتیجه را در بر نداشته است.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها